نسخه چاپی

دعوت به ثبت اطلاعات كد بورسی اعضای سابق و فعلی صندوق ذخیره فرهنگیان

دعوت به ثبت اطلاعات کد بورسي اعضاي سابق و فعلي صندوق ذخيره فرهنگيان

با توجه به سیاست‌گذاری‌های موسسه مبنی بر ورود هلدینگ‌های آن به بورس كه مراحل مطالعاتی و اجرایی آن در حال انجام است، و جهت آمادگی برای برنامه‌ریزی‌های آتی، در اختیار داشتن اطلاعات بورسی اعضاء ضروری است.

به گزارش نما ، به اطلاع اعضای فعلی و سابق موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان می‌رساند؛ با توجه به سیاست‌گذاری‌های موسسه مبنی بر ورود هلدینگ‌های آن به بورس که مراحل مطالعاتی و اجرایی آن در حال انجام است، و جهت آمادگی برای برنامه‌ریزی‌های آتی، در اختیار داشتن اطلاعات بورسی اعضاء ضروری است. بر این اساس، از اعضای محترم موسسه درخواست می‌شود، نسبت به ثبت اطلاعات کد بورسی خود اقدام فرمایند. 

 

اعضا به دو شیوه می‌توانند در سامانه‌های جدید، اطلاعات بورسی خود را وارد کنند: 

 

۱- اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان شامل شاغلان و افرادی که بعد از سال ۱۳۹۵ بازنشسته شده‌اند، می‌توانند از طریق وب‌سایت موسسه به آدرس https://www.szf.ir قسمت مشاهده صورت وضعیت یا به طور مستقیم از آدرس https://mb.szf.ir وارد سامانه صورت وضعیت اعضا شده و در بخش مشخصات پرسنلی، کد بورسی خود را وارد کنند. 

۲- آن دسته از اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان که قبل از سال ۱۳۹۵ بازنشسته شده‌اند، از طریق سامانه saham. tadbir-atlas. ir می‌توانند کد بورسی خود را وارد کنند. 

فرهنگیان مشمول این طرح می‌توانند از دهم اسفندماه جاری تا پایان فروردین ۱۴۰۰ برای ثبت نام در سامانه اقدام کنند. 

 

همچنین به آن گروه از اعضای موسسه که کد بورسی ندارند توصیه می‌شود تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۰، کد بورسی دریافت کرده و در سامانه ثبت کنند. 

اطلاعات تکمیلی از طریق سایت صندوق ذخیره فرهنگیان به آدرس www. szf. ir به اطلاع خواهد رسید.

ایلنا

۱۳۹۹/۱۲/۱۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: