نسخه چاپی

تركی: امروز، روز شكست فوتبال ایران بود/ هر اتفاقی سرمان بیاید، حق‌مان است

عکس خبري -ترکي: امروز، روز شکست فوتبال ايران بود/ هر اتفاقي سرمان بيايد، حق‌مان است

داور پیشین كشورمان گفت: امروز تنها گزینه فوتبالی ما در انتخابات رأی نیاورد و روز شكست فوتبال ایران بود.به گزارش نما، محسن ترکی درباره اینکه به نظر می‌رسید به سلامت برگزاری انتخابات اعتراض دارد، اظهار داشت: در سلامت انتخابات بحثی نبود و کارها شُسته و رفته پیش رفت. اینجا، انتخابات سلامت است، اما باید دید پشت پرده چه اتفاقاتی افتاده است. کاری به شخص خاصی ندارم و الان هم که با شما صحبت می‌کنم نمی‌دانم چه کسی رئیس فدراسیون انتخاب شده است. (در این لحظه خبرنگاران اعلام کردند عزیزی‌ خادم به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شده است.)

وی افزود: تنها فرد فوتبالی انتخابات فدراسیون رأی نیاورد و در واقع روز شکست فوتبال ما بود. می‌خواستم همان لحظه‌ای که گزینه فوتبالی ما رأی نیاورد، مجمع را ترک کنم. ما جنگیدیم تا فوتبالی‌ها در عرصه انتخابات شرکت کنند. خیلی از فوتبالی‌ها نیامدند، اما یک نفر پیدا شد و شجاعت داشت در انتخابات شرکت کند تا با انتخاب مدیران قوی در کنارش اتفاقات خوبی برای فوتبال ایران رقم بزند. برند فوتبالی در دنیای امروز می‌توانست برای فوتبال ما مثمر ثمر باشد، اما اعتقاد دارم هنوز هم دیر نشده است. همانطور که از گزینه فوتبالی انتظار داشتیم از مدیران قوی استفاده کند، از عزیزی‌ خادم انتظار داریم از فوتبالی‌ها استفاده کند و مشاوران قوی داشته باشد.

داور پیشین فوتبال کشورمان در خصوص شناختنش از عزیزی‌ خادم گفت: شناخت زیادی از او ندارم و تنها می‌دانم یک دوره عضو هیئت رئیسه فدراسیون بود. امروز، روز شکست فوتبال ایران بود و خیلی ناراحتم که فوتبالی‌ها از تنها گزینه فوتبالی حمایت نکردند. این اتفاق بدی است که فوتبالی‌ها چشم دیدن هم را نداشتند. هر آنچه سرمان بیاید، حق‌مان است. هر اتفاقی در چهار سال آینده بیفتد، کسی حق ندارد حرف بزند. با یکی از بزرگان فوتبال صحبت می‌کردم که می‌گفت گزینه فوتبالی توانایی ندارد. به برند فوتبالی در عرصه بی‌المللی نیاز داشتیم.

ترکی در واکنش به این سؤال که آیا دلیل شکست علی کریمی لابی نکردن بود، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم، فکر کنم تنگ‌نظرهایی بین فوتبالی‌ها وجود دارد. اتفاقی که از قدیم بوده و حتی ممکن است در صنف شما هم وجود داشته باشد. تنها گزینه فوتبالی امروز تنها 9 رأی آورد که خیلی بد بود.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۱۲/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: