نسخه چاپی

پاسخ علی‌نژاد به كریمی؛ من پزشك هستم نه مهندس!

عکس خبري -پاسخ علي‌نژاد به کريمي؛ من پزشک هستم نه مهندس!

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در واكنش به تبریك با كنایه علی كریمی برای روز مهندس،‌ گفت: من پزشك هستم، نه مهندس.


به گزارش نما،‌ مهدی علی‌نژاد در حاشیه برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال درباره انتخاب شهاب‌الدین عزیزی خادم به‌عنوان رئیس جدید فدراسیون، گفت: انتخابات در شرایط خوب و فضای آرام و دموکراتیک انتخابات برگزار شد و همانطور که پیش‌بینی می‌شد،‌ انتخابات ریاست به دور دوم کشیده شد. به عزیزی خادم تبریک می‌گویم و امیدوارم وی به همراه هیئت رییسه جدید بتواند به فوتبال کمک کند. وزارت ورزش هم مثل همیشه حامی فوتبال کشور خواهد بود.

وی درباره اینکه گفته می‌شد عزیزی خادم گزینه وزارت ورزش بوده است، عنوان کرد: از ابتدا گفتیم که در انتخابات گزینه‌ای نداریم. اعضای مجمع افراد عاقل و با اندیشه‌ای هستند و به هیچ وجه گزینه‌ای در انتخابات نداشتیم.

معاون وزیر ورزش درباره اینکه هاشمی گفته بود گزینه وزارت نبوده و علی کریمی با کنایه به مهندسی انتخابات روز مهندس را تبریک گفته است، عنوان کرد: من که پزشک هستم و مهندس نیستم و احتمالا ایشان روز مهندس را به شما تبریک گفته است.

علی‌نژاد درباره غیاب وزیر ورزش اظهار داشت: همزمان جلسه ستاد جوانان در حال برگزاری بود و برای همین من به مجمع فدراسیون فوتبال آمدم. قهری وجود نداشت.

وی درباره اینکه بهاروند اعلام کرده فدراسیون چند میلیارد تومان از فیفا طلب دارد و مشکلی از لحاظ مالی وجود ندارد،‌ عنوان کرد: بله فدراسیون فوتبال نزدیک به 6-5 میلیون دلار از فیفا طلب دارد و امیدارم بعد از رفع تحریم‌های ظالمانه آمریکا امکان دریافت این مبالغ باشد. از مسیرهای مختلف برای دریافت پول از فیفا اقدام شده ولی بانک‌ها به دلیل تحریم تا کنون موفق به انتقال پول نشده‌اند.

۱۳۹۹/۱۲/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...