نسخه چاپی

گفتگو با زن فریب خورده كه «جون دل» را به آمریكا برد!

عکس خبري -گفتگو با زن فريب خورده که «جون دل» را به آمريکا برد!

هم رشته‌های سهیل سنگرزاده تایید كردند كه در اوایل دهه نود در بلوار فردوس تهران پس از ارتباط با زن ها كلاهبرداری‌های خود را شروع كرده و اقدام های خود را تا ملبورن استرالیا و كالیفرنیای آمریكا ادامه داده است.


به گزارش نما، سهیل سنگرزاده بلاگر معروف اینستاگرام که چند وقتی است نامش با تیکه‌های انگیزشی بر سر زبان ها افتاده، طبق اسنادی که به دستمان رسیده یک کلاهبردار از آب درآمده است.

سهیل سنگرزاده معروف به جون دل در گام نخست مبلغ ۵۰ هزار دلار از یک خانم ایرانی مقیم استرالیا به بهانه سرمایه گذاری در املاک کلاهبرداری کرده است. این خبر را ماریا یا همان مریم ۵۰ ساله، یکسال قبل به خبرنگار بخش پرورش اندام رکنا گفته بود.

در ادامه با انتشار این خبر، اسنادی به دستمان رسید که مشخص شد سنگرزاده در ۵ فقره مبالغ ۵۰ هزار دلار از این خانم کلاهبرداری کرده که ۲۵۰ هزار دلار می‌شود. پس از انتشار این مطلب شخصی که از سهیل سنگرزاده و اطرافیانش ضربه وحشتناکی خورده بود تماس گرفت و تمام این مطالب را تایید کرد و قول داد در ادامه دست به افشاگری های بیشتری خواهد زد. او گفت سهیل سنگرزاده اصلا آن چیزی که فکرش را می کنید نیست.

جالب است بدانید شخصی که به قول خودش ریشه هایش درد را لمس کرده یک کلاهبردار به تمام معنا است. گردنبندی که در کلیپ هایش دیده می شود و نماد این کلاهبردار هم است برای زنی به نام پریسا . ح است که همراه ۳۵۰ هزار دلار توسط جون دل به سرقت رفته است.

یکی دیگر از قربانیان سهیل سنگرزاده گفت که از این آدم و آشنایانش طوری ضربه خوردم که هنوز توان ایستادن ندارم. به دلایلی که از گفتن آن معذوریم این شخص حاضر نشد جزییاتی بیشتری از این ماجرا در اختیار ما بگذارد.

اینطور که به نظر می‌رسد تعداد شاکی‌های جون دل خیلی بیشتر این‌هاست. هم رشته‌های سهیل سنگرزاده تایید کردند که در اوایل دهه نود در بلوار فردوس تهران پس از ارتباط با زن ها کلاهبرداری‌های خود را شروع کرده و اقدام های خود را تا ملبورن استرالیا و کالیفرنیای آمریکا ادامه داده است.

۱۳۹۹/۱۲/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...