نسخه چاپی

ماجرای جالب طلبكاران پُر تعداد پرسپولیس/ كفشگری: ۳ ماه پیش بخشی از طلبم را گرفتم و رضایت دادم

عکس خبري -ماجراي جالب طلبکاران پُر تعداد پرسپوليس/ کفشگري: ? ماه پيش بخشي از طلبم را گرفتم و رضايت دادم

هافبك پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حدود سه ماه پیش و بعد از جلسه‌ای كه با مدیران پرسپولیس داشتم با دریافت بخشی از مطالباتم، مابقی طلبم به پرسپولیس را بخشیدم.


به گزارش نما، باشگاه پرسپولیس پس از پرداخت مطالبات ماریو بودیمیر و باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی بین‌المللی این تیم، حالا به دلیل بدهی‌های داخلی نمی‌تواند از خریدهای خود در نقل‌وانتقالات استفاده کند و همین موضوع باعث شده است تا مدیران این تیم به دنبال جلب رضایت شاکیان داخلی باشند.

شنیده می‌شود در لیست اعلام شده به باشگاه پرسپولیس حدود 28، 27 پرونده محکومیت دیده می‌شود که برای باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی باید این پرونده‌ها تعیین تکلیف شود. نکته جالب اما در این وضعیت این است که برخی از پرونده‌های اعلام شده به باشگاه پرسپولیس طی سال‌های گذشته تعیین تکلیف شده و بدهی‌ها به طلبکاران پرداخت شده است اما همچنان نام طلبکاران در لیست دیده می‌شود.

در همین زمینه یکی از افرادی که نام او به‌عنوان طلبکار در میان پرونده‌های پرسپولیسی‌ها دیده می‌شود، مهرداد کفشگری بازیکن سابق پرسپولیس است که به گفته خود حدود سه ماه پیش طلبش از باشگاه پرسپولیس را دریافت کرده است.

مهرداد کفشگری با تأیید این موضوع اظهار داشت: حدود سه، چهار ماه پیش از سمت باشگاه پرسپولیس با من تماس گرفته شد که به باشگاه مراجعه کنم. من هم به باشگاه رفتم و بعد از جلسه‌ای که با شکوری داشتم، با دریافت 50 میلیون تومان، طلب 300 میلیونی خودم را بخشیدم و رضایت دادم. در واقع من فقط مالیات پول خودم را گرفتم و دیگر هم طلبی از باشگاه پرسپولیس ندارم.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۱۲/۱۷


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...