نسخه چاپی

گراهام: آینده حزب جمهوریخواه در دست ترامپ است

عکس خبري -گراهام: آينده حزب جمهوريخواه در دست ترامپ است

یك سناتور ارشد حزب جمهوریخواه هشدار داد كه پیشرفت یا نابودی این حزب در دست مردی است كه ویژگی های رفتاری متضاد دارد و تا دو ماه پیش رئیس جمهور آمریكا بود.به گزارش نما، لیندسی گراهام سناتور بانفوذ حزب جمهوریخواه، در مصاحبه با وبگاه آکسیوس مدعی شد: به اینکه دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا می تواند این حزب را بزرگتر، قوی تر و فراگیرتر کند؛ باور دارم حال آنکه او همزمان از این توانایی که آن را به طور کامل ویران کند نیز برخوردار است.

وی در این باره افزود: ترامپ می تواند حزب جمهوریخواه را بیش از هرکس دیگری که می شناسم؛ به چیزی متفاوت تبدیل کند.

گراهام خطاب به محافظه کاران گفت: می خواهیم ادامه دهنده سیاست هایی باشیم که آمریکا را قوی تر می کند و به گمانم بهترین راه این است که حزب جمهوریخواه این کار را با ترامپ انجام دهد و نه بدون ترامپ. او همزمان، نیمه تاریک و نیمه جادویی است.

این در حالی است که پیشتر «میت رامنی» یکی دیگر از سناتورهای ارشد حزب جمهوریخواه که از مخالفین ترامپ است؛ گفته بود چنانچه ترامپ بخواهد، هیچ جمهوریخواه دیگری نمی تواند عنوان نامزدی حزب در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ را تصاحب کند.

ترامپ این گمانه زنی را که تمایل به ایجاد حزب جدیدی دارد؛ رد کرده است اما جمهوریخواهان انگشت شماری را هم که در جلسه استیضاح از او حمایت نکردند؛ تهدید به نابودی کرد.
منبع: مهر

۱۳۹۹/۱۲/۱۸


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...