نسخه چاپی

تأمین بسته‌های نوروزی برای اقشار كم‌درآمد

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشاركت‌های اجتماعی شهرداری تهران از آغاز دومین مرحله پویش «۱+۱» با محوریت حمایت از خانواده‌های كم برخوردار تهرانی در نوروز ۱۴۰۰ خبرداد.

به گزارش نما به نقل از  روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران سید مالک حسینی با بیان اینکه نخستین مرحله از پویش یک بعلاوه یک به مناسبت شب یلدا و در میان خانواده شهرداری تهران برگزار شد، گفت: دومین مرحله این پویش با هدف تقویت و جلب مشارکت اجتماعی در همه اقشار جامعه و حمایت از اقشار کم برخوردار شهر تهران در آستانه نوروز برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این مرحله از پویش با حضور و مشارکت تمام شهروندان برگزار خواهد شد، افزود: در این پویش با استفاده از بستر‌های موجود در تلاشیم با تأمین بسته‌های معیشتی از محل منابع حاصل از مشارکت شهروندان، سازمان‌ها و موسسات فعال در شهر آلام شهروندان را کاهش دهیم.


مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه در سالی که گذشت همه گیری کرونا آسیب‌ها و مشکلاتی را از لحاظ اقتصادی در جامعه به وجود آورد و برخی مشکلات قبلی را نیز تشدید کرد، اظهار کرد: ما در مجموعه شهرداری تهران می‌کوشیم گامی صحیح و خیرخواهانه برای بهبود کیفیت زیست شهروندان برداریم.

 حسینی با بیان اینکه «۱+۱» از ظرفیت مشارکت خرد مردم در کنار مشارکت سازمان‌ها و نهاد‌های مختلف استفاده خواهد کرد، تاکید کرد: انتخاب نام «یک بعلاوه یک» نیز دقیقا بر همین موضوع دلالت دارد که یک نفر می‌تواند دست کم به یک نفر دیگر کمک کند.

وی با یادآوری اینکه پویش «۱+۱» در شب یلدای سال ۹۹ تجربه‌ای موفق را با مشارکت کارکنان شهرداری تهران در جمع‌آوری بسته‌های حمایتی برای اقشار کم برخوردار و همچنین خانواده‌های کودکان کار پشت سر گذاشت تصریح کرد: منابع جمع‌آوری شده در این مرحله نیز صرف تهیه و خرید اقلام و بسته‌های حمایتی ویژه نوروز و توزیع آن در میان افراد نیازمند خواهد شد و گزارش دقیق آن نیز با تأکید بر حفظ کرامت افراد به مردم و مجموعه‌های مشارکت کننده در این پویش رسانده می‌شود.

به گفته وی شهروندان با انتخاب بارکد پویش «۱+۱» در فروشگاه و همچنین شماره گیری #۱*۵۵۸۸*۷۸۰* با انتخاب هر مبلغی که تمایل داشته باشند می‌توانند در اجرای این پویش شرکت کنند.

۱۳۹۹/۱۲/۲۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...