نسخه چاپی

دیابتی‌ها از سامانه های آنلاین مورد تایید وزارت بهداشت خرید كنند

ديابتي‌ها از سامانه هاي آنلاين مورد تاييد وزارت بهداشت خريد کنند

رئیس انجمن دیابت ایران گفت: بیماران دیابتی می توانند برای تهیه اقلام مورد نیاز خود به سامانه های آنلاین كه مجوز از وزارت بهداشت دارند، مراجعه كنند.

به گزارش نما ، اسدلله رجب، رئیس انجمن دیابت ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، اظهار داشت:بطور کلی اعتقادم بر این است که تهیه اقلام مورد نیاز بیماران دیابت باید به گونه ای باشد که در نزدیکترین داروخانه به بیمار، امکان پذیر باشد.

وی ادامه داد: ولی در شرایط فعلی که بحث کرونا، رفت و آمدها را محدود ساخته، باید از همه امکانات و راه حل ها برای کاهش اضطراب تردد به امکان شلوغ بهره گرفت.

وی افزود: تهیه اقلام مورد نیاز بیماران دیابتی از طریق سامانه های آنلاین که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو دارند، یک راه حل منطقی برای کاهش مخاطرات است.

رجب افزود: ضمن اینکه می تواند به نظام توزیع نیز کمک کند، چرا که اگر در جایی از کشور کمبودی رخ دهد، تهیه آن اقلام از طریق سامانه های آنلاین امکان پذیر می شود.

رئیس انجمن دیابت ایران تاکید کرد: بهره برداری از فضای مجازی تا پیش از این، کمتر به چشم می خورد اما اینکه در کشور ما این اتفاق تحت نظر وزارت بهداشت کلید خورده، می تواند به رفاه بیماران دیابتی کمک کند و من به آن دید مثبتی دارم.

فارس

۱۳۹۹/۱۲/۲۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: