نسخه چاپی

انهدام باند بزرگ مواد مخدر در خراسان‌جنوبی

انهدام باند بزرگ مواد مخدر در خراسان‌جنوبي

در عملیات مأموران پلیس شهرستان قاین یك باند بزرگ مواد مخدر منهدم و در بازرسی از دو سواری پژو، یك تن و ۶۰ كیلوگرم حشیش و تریاك كشف شد.

به گزارش نما ، در عملیات مأموران پلیس شهرستان قاین یک باند بزرگ مواد مخدر منهدم و در بازرسی از دو سواری پژو، یک تن و ۶۰ کیلوگرم حشیش و تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان‌جنوبی در تشریح این عملیات گفت: مأموران انتظامی پاسگاه بیهود شهرستان قاین هنگام گشت‌زنی در حوزه استحفاظی به دو سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شده و به رانندگان خودرو‌ها دستور ایست دادند.

سردار ناصر فرشید تصریح کرد: رانندگان خودرو با بی‌توجهی به فرمان ایست ماموران به سرعت از محل متواری شده و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، عرصه را بر خود تنگ دیدند و با رها کردن خودرو‌ها، متواری شدند.

وی افزود: در این عملیات جان‌برکفان نیروی انتظامی با بازداشت چهار قاچاقچی مواد مخدر و انهدام این باند، در بازرسی از خودرو‌ها، ۹۲۰ کیلوگرم حشیش و ۱۴۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی عنوان داشت: از ابتدای امسال ۶ تن مواد مخدر در شهرستان قاین کشف شده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۶۴ درصد در این شهرستان افزایش داشته است.

فرشید خاطرنشان ساخت: در این عملیات با توقیف دو خودرو ، چهار نفر از اعضای این باند دستگیر شدند.

فارس 

۱۳۹۹/۱۲/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: