نسخه چاپی

رد بی‌رحم همسر باردارش را به برق وصل كرد!

مهندس جوان یك شركت نرم افزاری بعد از آنكه از جنسیت جنین با خبر شد با نقشه‌ای خطرناك تصمیم به از بین بردن نوزاد گرفت، نقشه‌ای كه در مرحله‌ی اول جان زن باردار را می‌گرفت.

به گزارش نما  از باشگاه خبرنگاران جوان، شکایت زن باردار راز کار زشت همسرش را فاش کرد، آقای مهندس نرم افزار بعد از نا امید شدن به دلیل بارداری دوم همسرش دست به کار عجیبی زد.
این زوج جوان که ۴ سال پیش ازدواج کرده اند یک فرزند پسر ۲ ساله دارند و در انتظار تولد فرزند دوم خود هستند، از قرار معلوم جنسیت فرزند دوم دختر بود که همین موجب عصبانیت مرد شد تا برای مانع شدن از تولد نوزاد دختر تصمیم به قتل مادر نوزاد بگیرد.

 

مرد بی‌رحم همسر باردارش را به برق وصل کرد!
زن جوان هندی بعد از مراجعه به پلیس گفت: روز گذشته در حالی که خواب بودم ناگهان احساس خفگی به من دست داد به زحمت چشمانم را باز کردم و متوجه شدم که همسرش سیم برق را دور گردن من پیچیده و سعی دارد مرا با برق گرفتگی بکشد؛ وقتی متوجه نقشه شوم او شدم و فریاد زدم با من درگیر شد و بعد خانه را ترک کرد.
ما یک فرزند پسر داریم، اما همسرم همچنان علاقه‌مند به داشتن پسر است چرا که بعد از مشخص شدن جنسیت جنین و زمانی که متوجه شد فرزند دوم ما دختر است رفتارش به کل تغییر کرد که حتی سعی در کشتن من داشت.
نیرو‌های پلیس بعد از این صحبت‌ها به محل کار همسر زن باردار رفتند و او را بازداشت کردن

۱۳۹۹/۱۲/۲۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: