نسخه چاپی

ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسكن ملی توسط ستاد اجرایی فرمان امام

ساخت ??? هزار واحد مسکن ملي توسط ستاد اجرايي فرمان امام

معاون شركت عمران ستاد اجرایی فرمان امام گفت: هلدینگ عمران ستاد اجرایی فرمان امام ساخت و احداث ۱۰۰ هزار واحد از طرح اقدام ملی مسكن را در سراسر كشور به عهده گرفته است.

به گزارش نما ، طالبی گفت: پیرو تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت افزایش تولید مسکن و همچنین دستور ریاست ستاد اجرایی فرمان امام، شرکت عمران ستاد در راستای همکاری با دولت از سال گذشته وارد عرصه طرح اقدام ملی مسکن در سراسر کشور شد.


وی افزود: از ۴۰۰ هزار واحد مسکونی که در طرح اقدام ملی قراراست در کشور ساخته شود، ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی را ستاد اجرایی فرمان امام به عهده گرفته است.


طالبی خاطرنشان کرد: طراحی اکثر پروژه‌های تعریف شده توسط ستاد اجرایی به اتمام رسیده و این پروژه‌ها در مراحل مختلف اجرایی می‌باشند که در روزهای اخیر اولین پروژه در شهر یزد تکمیل و به متقاضیان تحویل گردید.


وی در خصوص دخالت نداشتن ستاد اجرایی در ثبت‌نام و انتخاب متقاضیان گفت: کلیه مراحل ثبت‌نام از فراخوان عمومی تا پالایش و گزینش متقاضیان توسط وزارت راه و شهرسازی انجام شده و ستاد هیچ نقشی در این فرایند نداشته است.


معاون عمران ستاد در پاسخ به سوالی در خصوص اظهارنظری مبنی بر ساخت مسکن فرهنگیان توسط ستاد اجرایی افزود: ستاد اجرایی فرمان امام برحسب تفاهم نامه با وزارت راه و شهرسازی در طرح اقدام ملی مسکن حضور دارد و لیست متقاضیان واجد شرایط از طریق این وزارتخانه به ستاد معرفی می‌شود و به هیچ عنوان ستاد مجری ساخت و ساز پروژه‌های فرهنگیان و یا موارد مشابه نیست.

مهر 

۱۳۹۹/۱۲/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...