نسخه چاپی

دستگیری عاملان شهادت ۲ محیط بان زنجانی

دستگيري عاملان شهادت ? محيط بان زنجاني

فرمانده انتظامی استان زنجان از شناسایی ، دستگیری و اعتراف عاملان شهادت ۲ محیط بان غیور زنجانی در كمتر از ۱۲ ساعت توسط پلیس استان خبر داد.

به گزارش نما ،  سردار " رحیم جهانبخش " با تبریک و تسلیت شهادت این  ۲ محیط بان بیان داشت: شب گذشته در تعقیب و گریز محیط بانان با افراد ناشناس در منطقه حفاظت شده "فیله خاصه" در شهرستان زنجان ۲ نفر از محیط بانان بر اثر اصابت گلوله به شهادت می رسند.

وی خاطر نشان کرد : پس از این اقدام ناراحت کننده عملیات شناسایی و دستگیری متهمان با محوریت پلیس آگاهی و با همکاری ماموران پلیس امنیت عمومی آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان زنجان افزود : در کمتر از ۱۲ ساعت عاملان شهادت این ۲ محیط بان شناسایی و در اقدامی هوشمندانه و حرفه ای دستگیر شدند.

سردار جهانبخش خاطر نشان کرد: اطلاعات پلیس و تحقیقات صورت گرفته حاکی از این است که این ۲ محیط بان علیرغم برتری تجهیزاتی که نسبت به شکار چیان غیرمجاز داشتند برای پرهیز از اقدامات غیر قانونی ،قانون به کار گیری سلاح را رعایت و قصد دستگیری آنان را در محیط حفاظت شده داشتند  .

وی افزود: متاسفانه متهمان در اقدامی غافلگیرانه این ۲ محیط بان را که تا آخرین لحظه از کیان محیط زیست دفاع می کردند به شهادت رساندند.

سردار جهانبخش با تاکید بر اینکه متهمان در بازجویی های اولیه به شکار غیر مجاز و شهادت این ۲ محیط بان عزیز اعتراف کردند گفت: ماموران در بازرسی از متهمان ۳ قبضه اسلحه شکاری به همراه ابزار آلات شکار و مقداری گوشت شکار غیر مجاز کشف کردند.

پلیس

۱۴۰۰/۱/۱۸


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: