نسخه چاپی

جدال تماشایی اسماعیلی و ریگی با هافبك سابق استقلال

عکس خبري -جدال تماشايي اسماعيلي و ريگي با هافبک سابق استقلال

در دیدار استقلال برابر الدحیل، جدال فرشید اسماعیلی و ریگی با علی كریمی دیدنی خواهد بود.


به گزارش نما، تیم فوتبال استقلال تهران در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان برابر الشرطه عراق با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسیده و صدرنشین گروه خود شود.
تیم های الاهلی و الدحیل نیز که در گروه استقلال قرار دارند در بازی قبل به تساوی دست پیدا کردند و حالا استقلال می تواند روز چهارشنبه با پیروزی برابر الدحیل هم صدرنشینی خود را تداوم ببخشد و هم فاصله خود را با الدحیل بیشتر کند.

دیدار استقلال و الدحیل برای هر دو تیم بسیار حساس خواهد بود اما جذابیت بیشتر این دیدار بر می گردد به حضور علی کریمی هافبک سابق استقلال که چهارشنبه شب باید به مصاف هم بازی های سابق خود برود.
فرشید اسماعیلی که در دیدار برابر الاهلی و الشرطه دروازه آنها را باز کرده است به طور حتم شب سختی را برابر الدحیل سپری خواهد کرد. کریمی که پاییز سال ۹۹ از استقلال راهی قطر و تیم الدحیل شده است یکی از مهره های خوب الدحیل است و چهارشنبه شب مقابل استقلال تقابل جدی و دیدنی با هافبک های استقلال خواهد داشت.

یکی از بازیکنانی که می تواند در مهار کریمی موفق باشد فرشید اسماعیلی است. به طور حتم او بیشتر از سایر بازیکنان در این دیدار با کریمی رو در رو خواهد شد. اسماعیلی که این روزها از آمادگی بالایی برخوردار است همراه با مسعود ریگی جدال سختی برابر هافبک های الدحیل خواهند داشت و حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که کریمی برابر اسماعیلی و ریگی موفق خواهد بود یا این دو بازیکن کاملا کریمی را از کار انداخته و باعث پیروزی دوباره استقلال در لیگ قهرمانان خواهند شد.

تیم فوتبال استقلال تهران روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه به مصاف الدحیل قطر خواهد رفت.
منبع: مهر

۱۴۰۰/۲/۱


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: