نسخه چاپی

قرنطینه باعث اختلاف نظر در پرسپولیس شد

عکس خبري -قرنطينه باعث اختلاف نظر در پرسپوليس شد

قرنطینه كاروان تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت از كشور هند باعث اختلاف نظر بین مسئولان باشگاه شد.


به گزارش نما، کاروان تیم فوتبال پرسپولیس صبح جمعه گذشته از کشور هند وارد ایران شد تا طبق دستور وزارت بهداشت قرنطینه یک هفته‌ای را در هتل آکادمی پشت سر گذاشته و سپس مجوز حضور کنار خانواده‌های خود و ادامه رقابت‌های لیگ برتر را به دست آورد.

این تیم در حالی قرنطینه است که یحیی گل محمدی سرمربی و افشین پیروانی سرپرست تیم نسبت به اجرای آن و همچنین برنامه ریزی سازمان لیگ اعتراض دارند.

سرخپوشان پایتخت جمعه هفته جاری باید در اصفهان به مصاف سپاهان در هفته بیست و دوم لیگ برتر بروند. این در حالی است که پرسپولیس تا این روز باید در قرنطینه باشد و تنها اجازه تمرین دارد.

یحیی گل محمدی در ابتدا شرایط قرنطینه را پذیرفت و به همراه سایر اعضای تیم از تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش تمکین کرد اما عدم اعلام تعویق زمان مسابقه با سپاهان اصفهان باعث شد تا سرمربی پرسپولیس خواهان اتمام قرنطینه شود.

گل محمدی تمرین نکردن پرسپولیس و شرایط روحی بازیکنان این تیم را برای دیدار با سپاهان نامناسب می‌داند اما جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه همچنان خواهان حفظ قرنطینه از سوی این تیم است.

مدیرعامل پرسپولیس به گل محمدی وعده حتمی تغییر زمان بازی با سپاهان را داده است تا کاروان این تیم پس از خروج از قرنطینه فرصت دیدار با خانواده خود و سفر به اصفهان را پیدا کند.

اختلاف نظر گل محمدی با مدیران باشگاه برای ماندن در قرنطینه ادامه دارد تا تکلیف دیدار این تیم با سپاهان مشخص شود.
منبع: مهر

۱۴۰۰/۲/۱۳


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: