نسخه چاپی

گواردیولا: ۲ بر صفر راهی رختكن می‌شدیم، اوضاع می‌توانست متفاوت باشد/ باید روی بازی بعدی تمركز كنیم

گوارديولا: ? بر صفر راهي رختکن مي‌شديم، اوضاع مي‌توانست متفاوت باشد/ بايد روي بازي بعدي تمرکز کنيم

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی معتقد است تیمش می‌توانسته از بازی شب گذشته مقابل چلسی پیروز از زمین بیرون بیاید.

به گزارش نما ،  پپ گواردیولا که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در هفته سی‌وپنجم لیگ برتر انگلیس بازی یک بر صفر برده مقابل چلسی را با شکست 2 بر یک لحظات پایانی عوض کردند و قهرمانی‌شان به تعویق افتاد، پس از این بازی گفت: روی هم رفته عملکرد خوبی بود. بابت این شکست ناراحتیم. ما می‌خواستیم در این بازی پرونده این فصل لیگ برتر را ببندیم اما باید تمرکز داشته باشیم. فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است و باید روی بازی با نیوکاسل تمرکز کنیم.

وی افزود: به تک‌تک اتفاقاتی که افتاده، فکر نخواهم کرد چون تمامی ندارند. بازیکنان ما تمرکز فوق‌العاده‌ای داشتند. روی گل اولی که دریافت کردیم، مسیر شوت حکیم زیاش را خوب نبستیم و روی گل دوم چلسی هم دفاع خوبی در محوطه جریمه‌مان نداشتیم. در کل بازی خوبی مقابل تیم سطح بالای چلسی بود. حالا 6 روز فرصت داریم تا استراحت کنیم و سپس خودمان را برای بازی‌ فینال‌مان مقابل نیوکاسل آماده کنیم.

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی تصریح کرد: ما نمی‌توانیم این موضوع را انکار کنیم که اگر با برتری 2 بر صفر راهی رختکن می‌شدیم، اوضاع می‌توانست متفاوت باشد. ما در نیمه دوم با ورود گوندوگان و فودن به زمین بهتر شدیم، اما این چلسی بود که به گل رسید.

گواردیولا همچنین درباره پنالتی که مهاجم آرژانتینی‌اش با ضربه پاننکا زد و مندی آن را مهار کرد، خاطرنشان کرد: اگر آگوئرو پنالتی را گل می‌کرد، می‌گفتید که او یک نابغه است. همیشه در مورد پنالتی‌ها هم به بازیکنان می‌گویم بهترین تصمیم را بگیرند، اینکه پاننکا بزنند، به چپ بزنند یا راست، دست خودشان است.

تسنیم


۱۴۰۰/۲/۱۹


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: