نسخه چاپی

علیدوستی: بحرین یاد گرفت كه باید به ما احترام بگذارد/ ۳-۲ تیم ملی داریم

عکس خبري -عليدوستي: بحرين ياد گرفت که بايد به ما احترام بگذارد/ ?-? تيم ملي داريم

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: مقابل بحرین با آرامش و تفكر حرفه‌ای ۳ امتیاز با ارزش گرفتیم و این تیم یاد گرفت كه باید به ما احترام بگذارد.


به گزارش نما، حمید علیدوستی در خصوص پیروزی ۳ بر صفر ایران برابر بحرین گفت: به صورت کلی فوتبال ما با بحرین قابل قیاس نیست. قبل از بازی هم بیشتر بحث‌هایی که مطرح شد مربوط به مسائل روحی و روانی بود و اینکه ما آنها را در زمین خودشان شکست نداده بودیم. زدن ۳ گل در زمین بحرین واقعا دلچسب و شیرین بود، آن هم در حالی که میزبانی بحرین و همچنین گرمای هوا کار تیم ملی را سخت‌تر کرده بود. این برد را به کادر فنی، بازیکنان و فوتبالدوستان ایرانی تبریک می‌گویم.

وی تاکید کرد: تیم ملی بعد از دو دوره صعود به جام جهانی در وضعیت خوبی قرار گرفته و تمام بازیکنان ما بین‌المللی هستند و بازی در سطح بالا را بارها تجربه کرده‌اند. مهاجمان ما برترین گلزنان لیگ روسیه و پرتغال هستند و این نشان می‌دهد که از لحاظ در اختیار داشتن نفرات باکیفیت در سطح بالایی قرار داریم. در واقع ۲ یا ۳ تیم ملی داریم و ایران در هر پست دو سه بازیکن خوب در اختیار دارد.

علیدوستی اظهار داشت: در بازی با بحرین کیفیت بالای خودمان را به نمایش گذاشتیم و آنها یاد گرفتند که باید به فوتبال ایران احترام بگذارند. این بازی در شرایط خاصی برگزار شد و حساسیت‌های مسابقه کم نبود ولی بازیکنان ما در زمین آرامش داشتند. با آرامش و تفکر حرفه‌ای ۳ امتیاز با ارزش گرفتیم و تعویض‌های کادر فنی هم بسیار خوب بود و ریتم بازی را عوض کرد.

مهاجم پیشین تیم ملی در ارتباط با شانس صعود ایران به جام جهانی عنوان کرد: حتما به جام جهانی می‌رویم. این بازیکنان تجاربی بسیار خوب دارند و برابر تیم‌های بزرگی مثل پرتغال و اسپانیا بازی کرده‌اند. در آسیا شاید فقط ژاپن تیمی در حد ایران داشته باشد.
منبع: تسنیم

۱۴۰۰/۳/۱۹


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: