نسخه چاپی

خباز: اصلاح طلبان دو شقه شدند

خباز: اصلاح طلبان دو شقه شدند

خباز گفت: از مجموعه ریشه دار در كشور نمی توان انتظار داشت كه تماشاچی باشد، ما باید حتما پوست اندازی كنیم.

                               

به گزارش نما،  محمدرضا خباز، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در رابطه با ادامه راه اصلاح‌طلبان در ارتباط با جامعه و احیاء سرمایه اجتماعی خود طی چهار سال آینده اظهار کرد: جهان ما جهان عمل و عکس‌العمل است. در مقابل هر عمل فردی و اجتماعی ما، یک عکس‌العملی از سوی جهان خلقت برای ما پیش می‌آید در مسائل سیاسی نیز به همین صورت است و عمل ما و عکس العمل مردم اینبار نشان داد که مردم عزیز کشور ما به مسائل اقتصادی که گریبان گیر آنهاست توجه بیشتری دارند تا مسائل دیگر بنابراین در این انتخابات، مجموعه اصلاح‌طلبان دو شقه شدند. برخلاف انتظاری که در گذشته می‌رفت و یکدل و یک صدا بودند این بار دو گروه شدند و گروهی همچنان بر این مساله پافشاری می کردند که چون کاندیداهای ما تایید صلاحیت نشده اند بنابراین ما، کاندیدایی نداریم.

 

او افزود: عده ای دیگر اعلام می کردند اگرچه کاندیداهای اصلی ما رد صلاحیت شده اند ولی به این دلیل که ما کاندیدا نداریم نباید خودمان را از صندوق محروم کنیم و سرنوشت هر جامعه از صندوق بیرون می آید و در نهایت ما در انتخابات به حداقل اکتفا و شرکت می‌کنیم و به کاندیدا مورد نظر که همتی است رای می دهیم.

 

خباز تاکید کرد: این دوگانگی در جبهه اصلاحات همین نتیجه را داشت که مردم هم دوگانه عمل کردند و دوگانگی در تصمیم ما دوگانگی در رفتار مردم را به ارمغان آورد. پس ما نباید مشکل را از مردم بدانیم مشکل از خودمان است اصلاح‌طلبان باید از این اتفاق درس بگیرند اصولگرایان هم باید درس بگیرند

 

این چهره سیاسی اصلاح‌طلب خاطرنشان کرد: از مجموعه ریشه‌دار در کشور نمی توان انتظار داشت که تماشاچی باشد، ما باید حتما پوست‌اندازی و حتما باید بازسازی کنیم و حتما باید به متن مردم برگردیم و حتما باید برای آشتی بین مردم و مجموعه اصلاح‌طلبان، برنامه‌ریزی کنیم.

                    

۱۴۰۰/۴/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...