نسخه چاپی

بیت كوین به كانال ۲۹ هزار دلار سقوط كرد | ثبت بیشترین افت برای دوج‌ كوین

بيت کوين به کانال ?? هزار دلار سقوط کرد | ثبت بيشترين افت براي دوج‌ کوين

قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتال امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه كرد.

به گزارش نما  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، به دنبال ناتوانی بیت کوین در ثبت یک صعود پرقدرت، برخی از فعالان مالی انتظار آغاز دور جدید ریزش بیت کوین را دارند. 

فشار بالای فروش در بازار اارزهای دیجیتال  کماکان مانع از هرگونه جهش قیمتی شده و رصد حجم بیت کوین‌ها و سایر رمزارزهای ورودی به صرافی‌ها موید این است که فروشندگان کماکان قصد عقب نشینی ندارند.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر یک هزار و ۲۸۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۱ درصد کمتر شده است.

در حال حاضر ۴۹ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کویین  و ۱۷ درصد در اختیار اتریوم است. بیت کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.

بیت کوینبیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۵۶.۸۳ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۴.۹۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتروم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۰۳.۱۲ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۶.۳۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۱.۹۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۵.۰۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارزهای دیجیتالی

 قیمت انواع ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در ۲۹ تیر ۱۴۰۰

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین۲۹,۶۸۰۷۴۴,۶۶۲,۰۲۰
اتریوم۱,۷۳۹۴۳,۶۴۸,۸۳۵
تتر۱۲۵,۱۰۰
بایننس کوین۲۶۳۶,۶۰۲,۴۴۷
کاردانو۱.۰۵۲۶,۴۶۹
 ای یو اس دی کوین۱۲۵,۰۷۸
ریپل۰.۵۲۱۳,۲۴۵
دوج کوین۰.۱۶۴,۱۱۶

نرخ ارزهای دیجیتال لحظه‌ای در حال تغییر است و اعداد جدول در زمان تنظیم این خبر ثبت شده است.


۱۴۰۰/۴/۲۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: