نسخه چاپی

امتحانات دانشگاه آزاد حضوری می‌شود؟

عکس خبري -امتحانات دانشگاه آزاد حضوري مي‌شود؟

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: در اعلام آموزش مجازی و آزمون‌های حضوری ستاد كرونا تصمیم گیر بوده و خواهد بود.


به گزارش نما، احمد حیدری، سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی، در مورد شیوه آموزش در سال تحصیلی جدید گفت: به طور کلی آموزش از ابتدای سال تحصیلی جدید همچون سال گذشته برمبنای آموزش مجازی است.

وی در پاسخ به این سوال که در صورت آموزش مجازی آیا این امکان وجود دارد که آزمون‌ها به صورت حضوری برگزار شود، گفت: در مورد مجازی بودن آموزش ستاد ملی کرونا و همچنین در مورد حضوری شدن آزمون‌ها این ستاد صلاحیت اعلام نظر داشته و دارد، از این رو با اعلام این ستاد و بهبود شرایط تصمیمات بعدی در مورد آزمون‌ها اخذ خواهد شد،از این رو همه چیز به روند بیماری در کشور و کنترل شیوع آن بستگی دارد.

وی در پاسخ به این سوال که واکسیناسیون دانشجویان از چه زمانی آغاز می‌شود گفت: مجری واکسیناسیون وزارت بهداشت است و تمامی اقدامات ما برای انجام واکسیناسیون دانشجویان و اعلام اسامی آنان به این وزارتخانه انجام گرفته است.

وی ادامه داد: از این رو با تامین واکسن مورد نیاز این امر به زودی امکان پذیر خواهدشد.

وی درپایان گفت:تا به امروز زمان دقیقی برای واکسیناسیون دانشجویان اعلام نشده است، اما خبرهای خوبی در راه است که در روزهای جاری واکسیناسیون انجام خواهد گرفت،چرا که محموله‌های خوبی از واکسن وارد کشور شده است که به زودی نیز این امر میسر میشود.
منبع: میزان

۱۴۰۰/۶/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: