نسخه چاپی

دستگیری ۶۱ نفر از فروشندگان سلاح در غرب تهران

عکس خبري -دستگيري ?? نفر از فروشندگان سلاح در غرب تهران

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری افرادی كه اقدام به خرید و فروش سلاح‌های گرم و سرد می‌كردند، خبر داد.

به گزارش نما، سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران اظهار کرد: بنا به درخواست مکرر مردم برای برخورد با قاچاق کالا، در ۷۲ ساعت گذشته طرح اقتدار امنیت اجتماعی محله محور در شهرستان‌های غرب استان تهران به مرحله اجرا درآمد.

وی با اشاره به اینکه در جریان اجرای این طرح، ۲۴۱ حکم قضائی اجرا شد، گفت: ۱۲۷ نفر از مخلان نظم و امنیت و نزاع و دسته جمعی در شهرستان‌های غرب استان تهران دستگیر شدند.

سردار ظهیری تصریح کرد: در اجرای این طرح ماموران انتظامی ۲۸ هزار مکمل ورزشی غیرمجاز و ۴ کارگاه غیرمجاز و غیر بهداشتی تولید و بسته بندی ماسک کشف کردند و همچنین ۲۶۸ سارق و مالخر در ۷۲ دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح ۷۴ دستگاه خودروی سرقتی و هزار و ۱۸۷ سرقت کشف شد، گفت: ۱۶ قبضه سلاح جنگی، ۹۸ قبضه سلاح سرد کشف و در بحث خرید و فروش سلاح و مهمات ۶۱ نفر دستگیر و به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

دستگیری ۶۱ نفر از فروشندگان سلاح در غرب تهران

فرمانده انتظامی غرب استان تهران ادامه داد: در اجرای این طرح ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر ۳۲۸ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و ۲۳۸ نفر توزیع کننده موادمخدر را دستگیر کردند، همچنین ۲۵ نفر قاچاقچی کالا در این طرح دستگیر و کشف ۱۶۹ عدد انواع کالای قاچاق به ارزش ۲۵ میلیارد تومان از دیگر نتایج اجرای این طرح بود.

سردار ظهیری ضمن تشکر از شهروندان بابت همکاری با پلیس غرب در اجرای طرح اقتدار، تاکید کرد: با هماهنگی‌های انجام شده با مقام قضائی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شدند تا به جرایم آن‌ها رسیدگی شود.
منبع: باشگاه خبرنگاران

۱۴۰۰/۶/۱۷

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: