نسخه چاپی

سقوط از ارتفاع دختر هفت ساله در كرمانشاه

عکس خبري -سقوط از ارتفاع دختر هفت ساله در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان كرمانشاه از مرگ غم انگیز دختر بچه هفت ساله ای ای به خاطر سقوط از طبقه پنجم یك ساختمان مسكونی در این شهر خبر داد.


به گزارش نما، سرهنگ "علیرضا دلیری" گفت: پس از اطلاع پلیس از وقوع یک حادثه منجر به فوت در بلوار مصطفی امامی شهر کرمانشاه، گروهی از ماموران در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران کلانتری ۲۲ بهمن در محل، مشخص شد دختر بچه هفت ساله ای به نام "آنیا" که سابقه بیماری صرع داشته از بالکن منزلشان واقع در طبقه پنجم یک ساختمان به پایین سقوط کرده است.

سرهنگ دلیری تصریح کرد: این دختر بچه متاسفانه به علت شدت جراحات وارده در دم جان خود را از دست داده بود.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه با ابراز تاسف از وقوع این حادثه ناگوار و توصیه به والدین برای نصب حفاظ در بالکن منزل و مراقبت بیشتر از فرزندان خود، گفت: جسد این کودک هفت ساله به پزشکی قانونی منتقل شد.

کشف ۱۰دستگاه ماینر غیر مجاز در کرمانشاه

وی در ادامه از کشف ۱۰ دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش چهار میلیارد ریال خبر داد و گفت: پس از اطلاع ماموران از وجود تعدادی ماینر غیرمجاز در یکی از محلات کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ دلیری افزود: ماموران کلانتری ۱۶ سعدی با اقدامات اطلاعاتی موفق به کشف محل نگهداری ماینرهای غیرمجاز در منزلی واقع در خیابان منزه شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی ، بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه خاطر نشان کرد: در این بازرسی ها، ۱۰ دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ دلیری در پایان از دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی وی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

کشف گلوله خمپاره جنگی در هرسین

فرمانده انتظامی هرسین از کشف گلوله خمپاره جنگی عمل نکرده مربوط به زمان هشت سال دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "علی عزیزیان" اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف یک قبضه خمپاره عمل نکرده در زمین های کشاورزی روستای چهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پاسگاه چهر با اعلام این خبر و به منظور پیگشیری از وقوع هرحادثه ای به سرعت در محل حاضر شده و اقدام لازم برای چک و خنثی انجام گرفت.

سرهنگ عزیزیان در پایان از تحویل خمپاره کشف شده به مسئولان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برای اقدامات لازم بعدی خبر داد.
منبع: ایرنا

۱۴۰۰/۶/۲۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: