نسخه چاپی

سارق در پشت بام مدرسه به دام افتاد

عکس خبري -سارق در پشت بام مدرسه به دام افتاد

رئیس كلانتری ۱۰۸ نواب از دستگیری سارقی خبر داد كه برای دستبرد دینام‌كولر به پشت بام یك مدرسه رفته بود.به گزاش نما، سرهنگ سید جلال حسینی رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب از دستگیری سارق محتویات خودرو بر پشت بام یک مدرسه خبر داد.

سرهنگ حسینی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: درپی تماس شهروندان مبنی بر سرقت محتویات خودرو در یکی از خیابان های نواب ماموران کلانتری به صحنه جرم اعزام و پس از تحقیقات میدانی و اقدامات فنی متوجه شدند سارق باطری ۳ خودرو را سرقت کرده و برای دستبرد دینام کولری به پشت بام یک مدرسه مراجعه کرده است.

رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب تصریح کرد: ماموران کلانتری پس از مسدود کردن راه های فرار برای دستگیری سارق اقدام کردند که با مقاومت متهم مواجه شدند.

سرهنگ حسینی افزود : با توجه به ارتفاع زیاد پشت بام مدرسه و احتمال سقوط سارق، ماموران کلانتری با سازمان آتش نشانی شهرداری تهران تماس گرفته و سارق را با نردبان هیدرولیکی به پایین انتقال داده که سارق سابقه دار پس از انتقال به کلانتری صراحتا به جرم خود مبنی بر سرقت محتویات داخل خودرو شهروندان اعتراف و دلیل سرقت هارا نیاز مالی برای خرید موادمخدر عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: پرونده متهم جهت سرمراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
منبع: فارس

۱۴۰۰/۷/۱۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: