نسخه چاپی

بازداشت سارقان طلا پس از تعقیب و گریز نیم ساعته

عکس خبري -بازداشت سارقان طلا پس از تعقيب و گريز نيم ساعته

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت سارقی خبر داد كه با تهدید بانوان در مكانهای خلوت، طلاجات آنها را سرقت می‌كرد.


به گزارش نما، اواخر شهریورماه امسال خانمی با مراجعه به کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا عنوان کرد که حین تردد در معابر عمومی، راننده و دو سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ با همکاری یکدیگر، با استفاده از گاز اشک‌آور وی را تهدید و النگو او را سرقت کرده‌اند.

با بررسی اولیه پرونده، مأموران کلانتری متوجه شدند پلاک نصب شده بر روی خودروی پژو ۲۰۶ سرقتی بوده و سابقه ثبت سرقت دارد.

در ادامه گشت‌زنی‌های هدفمند برای شناسایی و بازداشت سارقان آغاز شد تا اینکه مأموران غروب روز پنجشنبه هشتم مهرماه موفق شدند خودروی سارقان را شناسایی کنند.

طرح مهار سارقان آغاز شد و راننده و سرنشینان خودرو بدون توجه به فرمانهای پلیسی با سرعت بالایی از محل متواری شدند تا اینکه مأموران برای توقیف خودرو چند تیر هوایی شلیک کرده و در نهایت موفق شدند پس از تعقیب و گریز ۳۰ دقیقه‌ای، متهمان را با شلیک به سمت خودرو آنها متوقف کنند.

در این عملیات یکی از سارقان دستگیر شد و دو نفر از آنها از محل گریختند همچنین متهم پس از انتقال به کلانتری به زورگیری و سرقت طلاجات از بانوان با همکاری همدستانش در محلهای خلوت اعتراف کرد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای؛ رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: تاکنون ۱۱ نفر از بانوان به کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا مراجعه کرده و متهم را شناسایی کرده‌اند.

به گفته وی، تحقیقات درباره بازداشت مالخر و دو سارق دیگر نیز در حال اقدام است.
منبع: تسنیم

۱۴۰۰/۷/۱۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: