نسخه چاپی

آیا اصلاح‌طلبان نگران مردم هستند ؟

تخریب رئیسی توسط جریان خاص با چاشنی اعتراضات خیابانی!

عکس خبري -تخريب رئيسي توسط جريان خاص با چاشني اعتراضات خياباني!

امروز جریان اصلاح طلب خود را دغدغه مند نشان داده و نگران وضعیت مردم شده است این افراد كه تا دیروز در جایگاه مسئول تكیه زده بودند عملكرد بسیار ضعیفی را از خود برجای گذاشتند ، اما بعد از كنار گذاشته شدن از مناصب خود، نقاب عوض كرده و از مسئول به منتقد تبدیل شده اند.

دولت تدبیر و امید در حالی 8 سال سکان اداره ی کشور را در دست داشت که با عملکرد بسیار ضعیف خود فریاد نارضایتی مردم و کارشناسان را به فلک رسانده بود این در حالی بود که جریان اصلاح طلب در قبال این عملکرد ضعیف تنها سکوت پیشه کرده بود، اما امروز این جریان خود را دغدغه مند نشان داده و نگران وضعیت مردم شده است این افراد که تا دیروز در جایگاه مسئول تکیه زده بودند عملکرد بسیار ضعیفی را از خود برجای گذاشتند ، اما بعد از کنار گذاشته شدن از مناصب خود، نقاب عوض کرده و از مسئول به منتقد تبدیل شده اند.
سهیلا جلودارزاده از نمایندگان مجلس دهم با انتقاد از اوضاع بد اقتصادی موجود گفته است: مردم به خاطر حفظ تمامیت ارضی اعتراض خیابانی گسترده نمی کنند و این موضوع مهم معلوم نیست تا چه زمانی ادامه داشته باشد.
چند روز پیش هم ناصر قوامی، از دیگر عناصر اصلاح طلب گفته بود بود که اصلاح طلبان باید جلوی انفجار عصبانیت مردم را بگیرند چرا که اگر مردم به خیابان ها بیایند معلوم نیست سرنوشت کشور چه می شود.
انگار نه انگار که کسری بودجه ۳۵۰ هزار میلیارد تومانی، رشد نقدینگی ۶۸۰ درصدی،افزایش نرخ بیکاری ، تورم بیش از ۴۴ درصدي، افزایش سر سام آور قیمت مسکن، صف های طولانی گوشت و مرغ، مرگ و میر ناشی از کرونا به علت ضعف مدیریتی دولت و... در هشت سال دولت موردحمایت اصلاح‌طلبان اتفاق افتاده است. قرار گرفتن در جایگاه مطالبه گر به‌جای پاسخگوی عملکرد بودن، همواره سیاست فرار به جلوی اصلاح‌طلبان بوده است
با توجه به اینکه عمر دولت آیت الله رئیسی هنوز به دوماه نرسیده، تلاش اصلاح طلبان برای تخریب این دولت انقلابی و ناامیدسازی مردم به طور جدی آغاز شده است اما این جریان باید بداند که مردم هنوز عملکرد ضعیف آنها را فراموش نکرده اند و آنها پیش از هر سخنی ابتدا باید پاسخگوی آنچه در این سال‌ها انجام داده‌ اند، باشند.

۱۴۰۰/۷/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: