نسخه چاپی

گواردیولا به فرار مالیاتی متهم شد

عکس خبري -گوارديولا به فرار مالياتي متهم شد

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی متهم به پنهان كردن بخشی از درآمدهایش از اداره خزانه‌داری اسپانیا شده است.


به گزارش نماو به نقل از نشریه مارکا، نام پپ گواردیولا هم در فهرست متهمان فرار مالیاتی در اسپانیا با پنهان کاری درباره درآمدهای واقعی‌اش قرار گرفته است.

به گزارش نشریات سکزتا و پاییس اسپانیا، سرمربی منچسترسیتی تا سال ۲۰۱۲ بخشی از درآمدهای خود به مبلغ ۵۰۰ هزار یورو را برای دور ماندن از نظر مسئولان اداره مالیات و خزانه‌داری اسپانیا به یک حساب بانکی در کشور آندورا انتقال داده تا از معافیت‌های مالیاتی که در این کشور وجود دارد بهره مند شود. او اما هیچ‌گونه اظهارنامه‌ای بابت این بخش از درآمدهایش به اداره مالیات اسپانیا ارائه نکرده بود.

در همین حال یک منبع نزدیک به گواردیولا عنوان کرده در حساب که متعلق به بانک «پریوادای آندورا» است، درآمدهای این مرد ۵۰ ساله از دوران بازیگری‌اش در تیم الاهلی عربستان در فاصله سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۵ پس انداز شده است.

گواردیولا ۶ سال پیش نیز با اتهامی مشابه مواجه شد و در آن زمان حتی وزیر کشور اسپانیا از او شدیداً انتقاد کرد اما سرمربی سابق بارسلونا پاسخی قاطع به این ادعا داد و گفت:« من معتقدم که وزیر در اشتباه است. من از روز اول تا آخرین روز مالیات‌هایم را پرداخت کرده‌ام، کاری که خیلی‌های دیگر نمی‌توانند ادعا کنند انجام داده‌اند.
منبع: تسنیم

۱۴۰۰/۷/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...