نسخه چاپی

اسكات: اگر «گلادیاتور۲» را كارگردانی نكنم، احمقانه خواهد بود

عکس خبري -اسکات: اگر «گلادياتور?» را کارگرداني نکنم، احمقانه خواهد بود

گمانه زنی ها در مورد دنباله حماسه تاریخی گلادیاتور(۲۰۰۰) در حال افزایش است و ریدلی اعتراف می‌كند كه اگر او ادامه این فیلم پرفروش را نسازد احمقانه خواهد بود.


به گزارش نما،سر ریدلی اسکات می گوید که احمق خواهد بود اگر ادامه گلادیاتور را نسازد.گمانه زنی ها در مورد دنباله حماسه تاریخی گلادیاتور(۲۰۰۰) در حال افزایش است و ریدلی اعتراف می‌کند که اگر او ادامه این فیلم پرفروش را نسازد احمقانه خواهد بود.او در برنامه‌ای در رادیو بی بی سی گفت: «چگونه می توانم این فیلم را نسازم؟.»
«گلادیاتور» سال ۲۰۰۰ با بازی راسل کرو در نقش مکسیموس دسیموس مردیوس، نقشی که برای کرو اسکار به همراه داشت ,تولید شد او اما در این قسمت نباید حضور داشته باشد چون در قسمت اول کشته شده است.ریدلی اسکات پیشتر گفته بود که می‌خواهد پس از فیلمبرداری «توشه» با موضوع زندگی ناپلئون بناپارت (واکین فینیکس) و جودی کومر، ادامه گلادیاتور را بسازد.

اسکات گفت:« من این قسمت را نوشته ام. بنابراین وقتی که داستان ناپلئون را ساختم، گلادیاتور۲ آماده فیلمبرداری خواهد بود.»پیشتر ریدلی اسکات فیلم‌های قبلی خود مانند بیگانه، تلما و لوئیز و گلادیاتور را به عنوان اوج‌های کارنامه خود توصیف کرده بود.

منبع: دنیای تصویر

۱۴۰۰/۷/۲۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: