نسخه چاپی

قتل مرد باغدار در بروجرد

عکس خبري -قتل مرد باغدار در بروجرد

اختلاف مالی بین مرد باغدار با مردان مسلح منجر به تیراندازی و قتل شد.به گزارش نما، عصر ۲۴ مهر مأموران یکی از بیمارستان‌های پایتخت در تماس با بازپرس محمد تقی شعبانی از مرگ مرد جوانی خبر دادند.

با اعلام این خبر بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند. در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد مرد جوان ۲۰ شهریور در باغی واقع در شهرستان بروجرد با چند نفر بر سر اختلاف مالی و محصولات کشاورزی درگیر شده است. اما ناگهان طرفین درگیری او و سه دوستش را به رگبار بستند که در این میان یکی از دوستانش در همان لحظات اولیه درگیری کشته شد.

مرد جوان و دو دوست دیگرش که مجروح شده بودند به بیمارستان منتقل شدند و تلاش کادر درمان آغاز شد. اما با گذشت چند روز و با توجه به وخامت حال مرد ۲۵ ساله و عفونتی که ناشی از اصابت گلوله به شکمش به‌وجود آمده بود، مرد جوان به بیمارستان تهران منتقل شد اما کادر درمانی در بیمارستان پایتخت نیز نتوانستند به مرد جوان کمک کنند و او تسلیم مرگ شد.

به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت، جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
منبع: روزنامه ایران

۱۴۰۰/۷/۲۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: