نسخه چاپی

كشف سلاح و مهمات جنگی در غرب تهران

عکس خبري -کشف سلاح و مهمات جنگي در غرب تهران

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران از دستیگری فروشنده سلاح جنگی كه در فضای مجازی اقدام به خرید و فروش سلاح و مهمات جنگی می كرد، خبر داد.


به گزارش نما، سرهنگ صادق قره باقری رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران اظهار کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران در پی مقابله با عوامل ناامنی و برخورد جدی با مجرمان، با اشراف کامل اطلاعاتی موفق شدند یکی از فروشندگان سلاح و مهمات جنگی و شکاری غیرمجاز را در فضای مجازی شناسایی کنند.

وی افزود: با شناسایی هویت متهم و مخفیگاه وی در حوالی شهرک غرب، نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بررسی از داخل مخفیگاهش اخذ شد.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران تصریح کرد: ماموران این پایگاه ظهر بیست و پنجم مهر ماه به مخفیگاه متهم اعزام و موفق شدند در این عملیات ۲ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز، ۷۰۸ عدد فشنگ جنگی و ۱۸۰ عدد فشنگ سلاح شکاری را کشف کنند.

سرهنگ قره باقری با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد، تاکید کرد: پلیس به طور جد با عاملان فروش سلاح غیر مجاز در فضای مجازی برخورد شدید صورت خواهد داد.
منبع: باشگاه خبرنگاران

۱۴۰۰/۷/۲۷

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: