نسخه چاپی

دستگیری سارق موتورسیكلت

عکس خبري -دستگيري سارق موتورسيکلت

علی همه خانی از كشف موتورسیكلت سرقتی در حین گشت زنی‌های عوامل منطقه ۳ پلیس راهور تهران بزرگ در محدوده میدان مادر و دستگیری سارق آن خبر داد.به گزارش نمابه نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب اظهار داشت: عوامل گشتی منطقه ۳ پلیس راهور تهران بزرگ، حین گشت زنی در محدوده میدان مادر به یک دستگاه موتورسیکلت به علت انجام حرکات مشکوک دستور ایست می‌دهند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب ادامه داد: پس از توقف و توضیحات راکب موتورسیکلت و بیان سخنان متناقض و استعلام به عمل آمده از این موتورسیکلت مشخص گردید موتورسیکلت مذکور دارای سابقه سرقتی می‌باشد.

وی افزود: به محض اینکه مشخص گردید موتورسیکلت سرقتی می‌باشد راکب آن قصد متواری شدن داشت که با ممانعت کارکنان منطقه ۳ پلیس راهور فاتب سارق دستگیر و با حضور عوامل انتظامی موتورسیکلت مکشوفه به همراه راکب آن پس از تنظیم صورتجلسه‌ای تحویل کلانتری ۱۰۳ گاندی گردید تا پس از سیر مراحل قانونی به دست صاحبش برسد.

همه خانی از شهروندان خواست تا با مشاهده خودرو یا موتورسیکلتی که مدتی است رها شده و صاحب آنرا نمی‌شناسند حتما با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل نموده تا همکاران بنده بتوانند پس از استعلام در صورت سرقتی بودن و پس از سیر مراحل قانونی، خودرو را به مالک آن تحویل دهند.

۱۴۰۰/۸/۵

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...