نسخه چاپی

كارت واكسن كرونا برای اعزام به خدمت الزامی شد

عکس خبري -کارت واکسن کرونا براي اعزام به خدمت الزامي شد

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: كلیه مشمولان اعزام به خدمت ازتاریخ اول دی ماه ملزم به ارائه كارت واكسن كرونا به مراكز آموزش رزم مقدماتی نیروهای مسلح هستند.

به گزارش نما، سردار تقی مهری در این باره اظهارکرد: با توجه به واکسیناسیون کووید ۱۹ حداکثری افراد جامعه و تلاش‌های صورت گرفته از سوی ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت بهداشت، کلیه سربازان نیروهای مسلح در مقابل ویروس کرونا واکسینه شده اند از این رو مشمولانی که از یکم دی ماه به بعد به خدمت اعزام می‌شوند می‌بایست برای تزریق دو نوبت واکسن کرونا اقدام کنند، در غیر این صورت در یگان‌های آموزشی پذیرش نمی‌شوند.

وی ادامه داد: کلیه مشمولان اعزام به خدمت از یکم دی ماه ۱۴۰۰ برای پذیرش در مراکز آموزش رزم مقدماتی نیروهای مسلح ملزم به ارائه کارت تزریق واکسن کرونا هستند.

براساس گزارش سایت پلیس، این مقام ارشد انتظامی افزود: مشمولان می‌بایست در زمان باقی مانده با مراجعه به مراکز واکسیناسیون برای تزریق واکسن اقدام و بعد از تزریق دو نوبت واکسن کرونا به سامانه سلامت مراجعه کنند و گزینه دریافت کارت واکسن را انتخاب کرده و در نهایت کارت واکسن بارکددار را پرینت بگیرند.
منبع: میزان

۱۴۰۰/۸/۱۸

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: