نسخه چاپی

قاتل پیر مرد را با یك مشت كشت!

عکس خبري -قاتل پير مرد را با يک مشت کشت!

خانواده مرد سالخورده كه ۶ ماه پس از درگیری با همسایه‌اش به علت ضربه مغزی جان باخته از پسر جوان به اتهام قتل پدرشان شكایت كردند.

به گزارش نما، اواسط مهر امسال مرگ مرد ۷۰ ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به بازپرس محمدجواد شفیعی اعلام شد. با مرگ پیرمرد، تحقیقات در رابطه با این پرونده به دستور بازپرس جنایی آغاز شد و در بررسی‌های صورت گرفته، خانواده مرد ۷۰ ساله به نام هوشنگ مدعی شدند از پسر جوانی شکایت دارند که در مرگ هوشنگ نقش داشته است.

آنها در تحقیقات گفتند: اوایل فروردین امسال پدرمان در حال تعمیر خودرویش در پارکینگ بود که ناگهان پسر همسایه به پارکینگ آمد و شروع به داد و فریاد کرد. او مدعی بود آن موقع شب در پارکینگ کسی نباید سروصدا کند. سر همین مسأله با پدرم دعوایشان شد. درگیری بالا گرفت و به‌دنبال این درگیری پدر پویا هم به پارکینگ آمد. ناگهان پویا مشتی به پیشانی هوشنگ زد و او تعادلش را از دست داد و از پشت روی موزاییک‌های کف پارکینگ افتاد. حال هوشنگ بد شد و او را به بیمارستان بردند ۶ ماه در بیمارستان تحت بستری بود اما درنهایت فوت کرد. حالا هم از پویا شکایت داریم و او را عامل مرگ پدرمان می‌دانیم.

به‌دنبال این شکایت، جسد به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. در معاینات انجام شده علت اصلی مرگ شکستگی و خونریزی ناشی از ضربه به پشت سر به‌واسطه ضربه‌ای که به سر وارد شده اعلام شد. با اعلام نظریه پزشکی قانونی به دستور بازپرس جنایی، پسر جوان بازداشت شد.

پویا در تحقیقات اولیه منکر زدن مشت شد و ادعا کرد حین درگیری پیرمرد تعادلش را از دست داده و به زمین افتاده است. پسر جوان به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
منبع: روزنامه ایران

۱۴۰۰/۹/۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...