نسخه چاپی

مرگ مشكوك كودك ۲ ساله

عکس خبري -مرگ مشکوک کودک ? ساله

آثار كبودی روی بدن پسر ۲ ساله‌ای كه پدرش مدعی است پس از سقوط از روی یك چرخ دستی جان باخته تیم جنایی را با پرونده تازه‌ای روبه رو كرد.

به‌گزارش نما، چند روز قبل مأموران کلانتری ۱۵۹ بی‌سیم در تماس با بازپرس مصطفی واحدی از مرگ مشکوک پسری ۲ ساله در یکی از بیمارستان‌های پایتخت خبر دادند.

بررسی‌های اولیه نشان از کبودی روی بدن کودک داشت و همین موضوع باعث شد تا احتمال کودک آزاری مطرح شود و بازپرس جنایی دستور تحقیقات ویژه در این رابطه را صادر کرد.

در تحقیقات اولیه پدر کودک به مأموران گفت: به خاطر اختلافاتی که با همسرم داشتم او مدتی است که خانه را ترک کرده و من از دو پسر ۸ و ۲ ساله‌ام مراقبت می‌کنم. سه روز قبل از مرگ پسرم او در کوچه مشغول بازی با یک چرخ دستی بود که در کنار کوچه متوقف بود. اما ناگهان پسرم از روی چرخ افتاد و پایش شکست. پسرم را برای درمان به سه بیمارستان بردم و تحت درمان بود تا اینکه ناگهان حالش بد شد و فوت کرد.

در حالی که پدر کودک چنین اظهاراتی داشت، به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین بازپرس جنایی دستور داد تا از بیمارستان‌هایی که مرد جوان مدعی بود پسرش را برای درمان به آنجا برده است، نیز تحقیق شود.
منبع: روزنامه ایران

۱۴۰۰/۹/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...