نسخه چاپی

۱۰۱ هزار نفر در آبان ماه سجامی شدند

عکس خبري -??? هزار نفر در آبان ماه سجامي شدند

در آبان ماه امسال تعداد ۱۰۱ هزار و ۷۱۶ احراز هویت در سامانه (سجام) صورت گرفته است.


به گزارش نما، بر اساس اطلاعات گزارش ماهانه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در خصوص آبان ماه امسال، تعداد ۷۹ هزار و ۱۳۸ ثبت نام از سوی سرمایه گذاران حاضر در بازار سرمایه در سامانه «سجام» صورت گرفته و تعداد احراز هویت شده‌ها نیز با عبور از ۱۰۰ هزار سهامدار در این ماه به ۱۰۱ هزار و ۷۱۶ مورد رسیده است.

لازم به ذکر است بر اساس آمار منتشر شده، در مهر ماه امسال تعداد ثبت نام در سامانه «سجام» ۹۴ هزار و ۱۱۹ و تعداد احراز هویت شده‌ها نیز ۱۲۱ هزار و ۶۲۳ مورد بوده است.

۵ استان پیشتاز در ثبت نام در «سجام»

همچنین بر اساس این گزارش تعداد نفرات ثبت نام شده در سامانه «سجام» در آبان ماه به تفکیک هر استان حاکی از آن است که ۵ استان «تهران با ۱۹ هزار و ۶۰۵ مورد، کرمان با ۵ هزار و ۸۲۸ مورد، اصفهان با ۵ هزار و ۲۸۵ مورد، خراسان رضوی با ۴ هزار و ۹۰۲ مورد و خوزستان با ۴ هزار و ۵۹ مورد» در صدر بیشترین ثبت نام شده ها در کل کشور قرار دارند.

۵ استان با کم ترین ثبت نام در «سجام»

از سویی دیگر بر اساس آمارهای منتشر شده، ۵ استان « کهکیلویه و بویراحمد با ۳۵۸ ، خراسان جنوبی با ۵۰۶ ، سمنان با ۵۸۹، چهارمحال و بختیاری با ۵۹۰ و اردبیل با ۵۹۴ مورد» در انتهای لیست کمترین ثبت نام شده‌ها در سامانه سجام در بین سایر استان ها قرار دارند.

شایان ذکر است سامانه سجام «سامانه جامع ثبت اطلاعات مشتریان»، برای الکترونیک کردن و خودکار کردن فرآیند جمع آوری و مدیریت اطلاعات مشتریان است و عملیاتی شدن این سامانه باعث افزایش دقت، سرعت و بهره وری در زمینه جمع آوری اطلاعات و ارائه خدمات عمومی و مهم تر از همه، یکپارچگی سامانه های اطلاعاتی شده است.

منبع: تسنیم

۱۴۰۰/۹/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...