نسخه چاپی

دستگیری عاملان قتل بی‌رحمانه و هولناك زاهدان

عکس خبري -دستگيري عاملان قتل بي‌رحمانه و هولناک زاهدان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری قاتلان، زن و شوهری میانسال زاهدانی خبر داد .

به گزارش نما، سردار طاهری گفت: این قاتلان ساعت ۲۲:۲۰، بیست و ششم دی ماه ، زن و شوهری میانسال را داخل منزلشان در خیابان فرخی سیستانی زاهدان با استفاده از اسلحه کلاش به قتل رسانده بودند .

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان با بیان این خبر گفت: آن شب در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰و اعلام قتل مسلحانه زوجی میانسال داخل منزلشان کارآگاهان پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند.

جنایت هولناک دزد مسلح در زاهدان

وی افزود: آنها پس از ورود به خانه با اجساد مردی ۵۷ساله و همسر ۵۱ساله‌اش که آثار اصابت گلوله بر سر و صورتشان مشهود بود روبه‌رو شدند و در بررسی‌ها مشخص شد عروس آنها نیز بر اثر اصابت گلوله مجروح شده است. سرهنگ ملاشاهی ادامه داد: جنایت در مقابل چشمان پسر و ۳دختر مقتولان رخ داده بود و در تحقیقات از آنها مشخص شد که شب حادثه فرد مسلح ناشناسی با لباس محلی و سر و صورتی پوشیده، وارد خانه شده و با تهدید اسلحه کلاش قصد سرقت طلاهای ساکنان خانه را داشته اما در این هنگام اهالی خانه شروع به داد و فریاد کرده و از همسایه‌ها کمک خواسته بودند که مرد مسلح به سمت آنها شلیک می‌کند.

او پس از به قتل رساندن این زوج و مجروح کردن عروس خانواده سوئیچ خودروی پژو پارس آنها را که به دیوار آویزان بوده برداشته و با سرقت خودرو از داخل حیاط متواری می‌شود. به‌گفته رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان، با این اطلاعات، عروس مجروح به بیمارستان منتقل شد و پس از ساعت ها تلاش قاتلان دستگیر شدند.

منبع:رکنا

۱۴۰۰/۱۰/۲۸

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: