نسخه چاپی

دایی: جرات نمیكنم دخترم را بیرون بیاورم

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: آلودگی هوا برای سلامتی همه ما مضر است و باید فكری اساسی برای آن شود چون جرأت نمی‌كنم دخترم را از خانه به خاطر این آلودگی بیرون بیاورم.

به گزارش نما به نقل از فارس، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان، اظهار داشت: ابتدا اربعین حسینی را به شیفتگان آن حضرت تسلیت عرض می‌کنم و سال جدید میلادی را هم به مسیحیان ایران تبریک می گویم. متاسفانه ما و سپاهان دور برگشت را بد شروع کردیم. 2 بازی را باختیم و این مسابقه حساسیت فوق‌العاده‌ای دارد. پیروزی در این بازی می‌تواند ما را از این وضعیت نجات بدهد. تیم بازنده هم دچار مشکلاتی می‌شود. امیدوارم بازی خوبی را انجام بدهیم. البته یکی دو تا بازیکن مصدوم داریم و بازی سختی است. سپاهان یکی از بهترین ‌تیم‌های چند سال اخیر است و کادر فنی و مدیریت خوبی هم دارد اما نگاه‌مان این است که در زمین خودمان بازی را ببریم و بتوانیم از این وضعیت جدا شویم و به بالای جدول برسیم.

سرمربی راه‌آهن در مورد دلیل 2 شکست راه‌آهن گفت:‌ فوتبال برد و باخت دارد، ما در نیم فصل دوم دچار بدشانسی شدیم. در این دو بازی هم آشوبی و عباسفرد را نداشتیم. تیمی مثل ما از نظر بازیکن محدود است و چنین مشکلاتی را دارد. ما در هر 2 مسابقه بدون مهاجم نک بازی کردیم. شاید هم فردا عباسفرد بازی نکند.

وی ادامه داد: کاسترو 5،6 ماه بازی نکرده بود علی عسکر و آقازمانی هم در پرسپولیس بازی نکرده بودند و وقتی بازیکن در شرایط بازی نباشد دچار افت می‌شود. ما هم نیاز به زمان داریم در هر دو بازی گذشته به خاطر اشتباه دروازه‌بان‌مان و کمک داور شکست خوردیم. با توجه به شرایطی که داریم می‌خواهیم در بازی‌های آینده بهتر نتیجه بگیریم.

دایی در پاسخ به این سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه چه زمانی برای شرکت در مراسم انتخاب برترین‌های فیفا به سوئیس سفر می‌کند، گفت: من دوشنبه پرواز می‌کنم و چهارشنبه برمی‌گردم. 2 روز نیستم و به نمایندگی از ایران در این مراسم شرکت می‌کنم.

دایی در مورد اینکه با توجه به شرایطی که بازیکنان جذب شده راه‌آهن دارند، آیا از استخدام آنها ضرر نکرده است، گفت: ما ضرر نکردیم، بازیکنانی را جذب کردیم که از نظر فنی بالا هستند. سامان آقازمانی و علی عسگر در پرسپولیس با من بودند و جزو بهترین‌ها هستند. باید به آنها میدان بدهیم. کاسترو هم جزو 3 بازیکن برتر خارجی در فوتبال ایران است. بازیکنان دیگری هم می‌خواستیم که باشگاه‌ها با ما همکاری نکردند، بنابراین ما بهترین‌ها را انتخاب کردیم.

دایی در مورد اینکه بازی در هوای آلوده تهران باید برگزار شود یا نه، گفت: ما در این آلودگی زندگی می‌کنیم. قدم زدن و راه رفتن ما هم برای سلامتی‌مان مضر است. ما در این هوای آلوده تمرین می‌کنیم. باید فکری اساسی برای آلودگی بکنیم و این وضع روز به روز هم بدتر می‌شود. تیمی که در آلودگی تمرین می‌‌کند باید در آلودگی هم بازی کند. همه ما در خطر هستیم.

وی ادامه داد:‌ من در چند روز اخیر به خاطر آلودگی هوا جرأت نکردم دخترم را از خانه بیرون بیاورم و امروز به خاطر اربعین حسینی یکی دو ساعت دخترم را بیرون آوردم. این آلودگی برای سالمندان و خردسالان هم بسیار مضر است. اما وقتی در هوای آلوده تمرین می‌کنیم باید در هوای آلوده هم بازی کنیم.

۱۳۹۱/۱۰/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...