نسخه چاپی

ماجرای حركت هواپیما در خیابان‌های اهواز چه بود؟

عکس خبري -ماجراي حرکت هواپيما در خيابان‌هاي اهواز چه بود؟

معاون عملیات فرودگاهی مدیركل فرودگاه اهواز در رابطه با فیلم هواپیمای منتشر شده در شبكه‌های اجتماعی، گفت: این هواپیما مربوط به شركت هواپیمایی كارون است كه از رده خارج شده است و قرار است از آن به عنوان اِلمان شهری استفاده شود.

به گزارش نما، امروز فیلیمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد یک فروند هواپیمای مسافربری در خیابان های اهواز در حال حرکت است که دست مایه طنز در شبکه های اجتماعی شد.

صادق بروایه معاون عملیات فرودگاهی مدیرکل فرودگاه اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: این هواپیما مدل فوکر 50 مربوط به شرکت هواپیمایی کارون است که از رده خارج شده است و طبق هماهنگی که با شهرداری اهواز صورت گرفته قرار است به عنوان اِلمان شهری مقابل واحد تجاری پارک سنتر در جاده ساحلی مستقر شود.

وی با بیان اینکه قسمت بالای هواپیما را باز کردند تا به محل مورد نظر منتقل کنند، افزود: به دلیل ترافیک بالای شهری به آرامی در حال کشیدن آن هستند تا در جای مناسب قرار دهند.

معاون عملیات فرودگاهی مدیرکل فرودگاه اهواز گفت: برای انتقال این هواپیما مدیر واحد تجاری پارک سنتر و شرکت هواپیمایی کارون با شهرداری اهواز هماهنگی لازم را انجام داده بود.

منبع: فارس


۱۴۰۱/۱/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...