نسخه چاپی

اصولگرایان و اصلاح‌طلبان به رئیسی چه گفتند؟

عکس خبري -اصولگرايان و اصلاح‌طلبان به رئيسي چه گفتند؟

فعالان سیاسی اصولگرا و اصلاح‌طلب دیشب در ضیافت افطاری رئیسی رئیس‌جمهور حضور یافتند و نقطه‌نظرات خود را در حوزه‌های مختلف، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصاد سیاست خارجی منتقل كردند.


به گزارش نما،‌ محسن هاشمی رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، درباره ضیافت افطار رئیس‌جمهور با فعالان سیاسی که دیشب صورت گرفت، اظهار داشت: چون دیر به ما اطلاع داده شد نتوانستیم آنطور باید و شاید مطالب را به رئیس‌جمهور منتقل کنیم.
وی افزود: در جلسه با رئیس‌جمهور، اصلاح‌طلبان معتدل دعوت شده بودند و از جریان‌های رادیکال جریان اصلاحات حضور نداشتند، مثلاً آقایان ابطحی (رئیس دفتر دولت اصلاحات)، مجید انصاری (سخنگوی جامعه روحانیت مبارز)، اشرف بروجردی (عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات)، شهاب طباطبایی (سخنگوی حزب ندا)، سعید لیلاد (عضو حزب کارگزاران سازندگی)، حسین مرعشی (عضو ارشد جبهه اصلاحات ایران)، بنده و چند تن از فعالان اصلاح‌طلب حضور داشتیم.
وی ادامه داد: اصولگرایان در جلسه معتقد بودند که حضور آقای رئیسی در حوزه ریاست جمهوری فرصت خوبی است چرا که مردم اعتماد کردند و نباید آقای رئیسی فرصت را از دست بدهد و امید مردم را ناامید کند.

هاشمی درباره محورهای بحث شده توسط اصلاح‌طلبان در این جلسه گفت: اصلاح‌طلبان درباره انتخاب قانون اساسی و فشار بخش انتصابی به انتخابی مسائلی را مطرح کردند و از آقای رئیس‌جمهور خواستند که از قانون اساسی حراست کند.

وی گفت: اصلاح‌طلبان البته به مسائل اقتصادی و مشکلاتی که در این حوزه، کشور به آن دجار شده نیز اشاره کردند و مواردی را به عنوان پیشنهاد در خصوص کسری بودجه حاشیه‌نشینی، بیکاری، ورشکستگی دولت و بانک‌ها و مبلغی معادل ۴ الی ۵ هزار میلیارد تومان که توسط بانک‌ها خلق می‌شود نیز به رئیس‌جمهور منتقل کرد.
منبع: فارس

۱۴۰۱/۲/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: