نسخه چاپی

ترامپ: میلیون ها نفر ممكن است كشته شوند

عکس خبري -ترامپ: ميليون ها نفر ممکن است کشته شوند

رئیس جمهور سابق آمریكا در جمع هواداران خود اعلام كرد كه دولت فعلی این كشور در حال انجام اقدامات اشتباه در اوكراین است كه این مسئله می تواند به بهای جان میلیون ها انسان تمام شود.

به گزارش نما به نقل از سی-اسپن، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا هشدار داد که میلیون ها نفر ممکن است جان خود را از دست بدهند به این دلیل که رهبران فعلی واشنگتن نمی دانند که دارند چه کاری در اوکراین انجام می دهند.
ترامپ در جمع هواداران خود در ایالت «پنسیلوانیا»، دوره کنونی را خطرناک ترین زمان در تاریخ آمریکا به دلیل قدرت باورنکردنی سلاح های مدرن، نامید.

وی افزود: آنها نمی دانند چگونه با ولادیمیر پوتین تعامل کنند. آنها سخنانی اشتباه را در زمانی اشتباه بیان می کنند. آنها هیچ چیز در مورد روانشناسی نمی دانند، در مورد اینکه برای پایان دادن به دیوانگی که در حال وقوع است چه باید کرد. میلیون‌ها نفر ممکن است بمیرند، زیرا ما نمی‌دانیم داریم چکار می‌کنیم.

رئیس جمهور سابق آمریکا مجدداً تاکید کرد که چنانچه وی اکنون رئیس جمهور بود، درگیری ها در اوکراین اتفاق نمی افتاد و افزود که نباید اجازه داد که چیزی کالان در آنجا در حال وقوع است، ادامه یابد.

وی پیشتر نیز هشدار داده بود که وضعیت در اوکراین بسیار خطرناک است و «این مسئله می‌تواند یک جنگ جهانی باشد».

رئیس جمهور سابق آمریکا مدعی شده بود که در زمان او، ایالات متحده نیروهای هسته‌ای خود را مدرن کرده است، اگرچه وی دوست ندارد در این باره صحبت کند.

پیشتر رسانه‌های آمریکایی گزارش داده بودند که بایدن به «باراک اوباما» رئیس‌جمهور اسبق آمریکا گفته است که قصد دارد در انتخابات سال ۲۰۲۴ نامزد ریاست جمهوری شود. طبق گزارش‌ها، بایدن معتقد است که او تنها کسی است که می‌تواند دونالد ترامپ را شکست دهد.
منبع: مهر

۱۴۰۱/۲/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...