نسخه چاپی

بزرگترین رزمایش در تاریخ جعلی اسرائیل

عکس خبري -بزرگترين رزمايش در تاريخ جعلي اسرائيل

رسانه‌های صهیونیستی از آغاز بزرگترین رزمایش در تاریخ جعلی این رژیم خبر دادند و مقاومت سطح آماده‌باش خود را بالا برد.

به گزارش نما، همزمان با تنش در اراضی فلسطینی و افزایش عملیات‌های شهادت‌طلبانه، رژیم صهیونیستی یکشنبه (دیروز) بزرگترین رزمایش –بنا به ادعای رسانه‌های این رژیم- در تاریخ جعلی خود را آغاز کرد.

این رزمایش به نام «ارابه‌های آتش» قرار بود سال گذشته (۲۰۲۱) برگزار شود اما به دلیل نبرد «سیف القدس» به تأخیر افتاد.
بر اساس گزارش وب‌سایت «واللا»، در مرحله اول رزمایش ستاد مشترک ارتش آغاز می‌شود و سپس با توجه به واقعیت‌های امنیتی و برآوردها، دامنه رزمایش گسترده می‌شود و تمامی بخش‌های ارتش دشمن صهیونیستی را در برمی‌گیرد.
در ادامه این گزارش آمده، ارتش رژیم صهیونیستی توصیه کرده که فعلا جنگ جدیدی با غزه انجام نشود و مانور بزرگ خود را آغاز کرده است. کانال ۱۳ تلویزیون رژیم هم اعلام کرد، مانور مذکور جنگ مذکور با حزب‌الله و حماس را شبیه‌سازی خواهد کرد.

با آغاز این رزمایش، مقاومت فلسطین در نوار غزه درجه آماده‌باش خود را افزایش داده است. بر اساس گزارش شبکه «المیادین»، مقاومت در لبنان نیز پیش‌تر اعلام کرده‌ بود که همزمان با آغاز رزمایش نظامی رژیم صهیونیستی، آمادگی بالایی خواهد داشت.

«سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله در سخنرانی خود به مناسبت روز جهانی قدس خطاب به رژیم صهیونیستی گفت: هنگامی که رزمایش‌های اسرائیل آغاز شود ما در بالاترین سطح آمادگی خواهیم بود و به هر حماقت یا اشتباهی، سریع و مستقیم پاسخ داده خواهد شد.

انجام چندین عملیات شهادت‌طلبانه در فلسطین اشغالی در واکنش به تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی، رعب و وحشت در سرزمین‌های اشغالی به راه انداخته است.
منبع: فارس

۱۴۰۱/۲/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: