نسخه چاپی

امیدوارم با شكست چین دل مردم را شاد كنیم

عکس خبري -اميدوارم با شکست چين دل مردم را شاد کنيم

پاسور تیم ملی والیبال گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نخستین مسابقه لیگ ملت‌ها چین را شكست داده و دل مردم ایران را شاد كنیم.

به گزارش نما، محمد طاهر وادی پس از نخستین تمرین تیم ملی در شهر برازیلیا اظهار داشت: خوشبختانه اوضاع تیم خوب است و اولین جلسه تمرین را به خوبی پشت سر گذاشتیم. با وجود این‌که استراحت کمی داشتیم بازیکنان همت کردند و تمرین به خوبی برگزار شد تا برای شروع مسابقات آماده‌تر شویم.

وی درباره اردوی تیم ملی در کشور صربستان توضیح داد: سرمربی تیم ملی والیبال ایران ایده‌هایی داشت و می‌خواست عملکرد بازیکنان را در شرایط‌های مختلف ببیند. ازسوی دیگر وضعیت تهویه سالن واقعا خوب نبود و روی بازی بازیکنان تاثیر گذاشته بود. امیدواریم بتوانیم در برازیلیا با شرایط ایده آل خود، مسابقات را به خوبی پیش ببریم.

وادی با بیان این که آنالیز تیم چین را از روز نخست حضور در برازیلیا آغاز کرده‌اند، گفت: به امید خدا با برنامه‌ریزی‌های انجام شده این تیم را شکست می‌دهیم تا دل مردم را شاد کنیم.

لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۲۲ در گروه مردان از ۱۷ خردادماه در دو شهر برازیلیا و اوتاوا آغاز می‌شود و تیم ملی والیبال ایران از ساعت یک و ۳۰ دقیقه بامداد روز چهارشنبه ۱۸ خرداد به وقت تهران به مصاف چین خواهد رفت.

منبع: فارس

۱۴۰۱/۳/۱۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: