نسخه چاپی

دستگیری داماد فراری پس از قتل پدرزن

عکس خبري -دستگيري داماد فراري پس از قتل پدرزن

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان كرمانشاه از دستگیری جوان ۳۲ ساله ای در شهر كرمانشاه به جرم قتل پدر زن ۶۶ ساله‌اش خبر داد.

به گزارش نما، سرهنگ "محمدرضا آمویی" اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد نزاع و درگیری در میدان جمهوری بین خیابان سعدی و خیام کرمانشاه، ماموران کلانتری ۱۶ سعدی به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل، شخصی به آنها مراجعه و عنوان کرد داماد ۳۲ ساله خانواده به دلیل اختلافات خانوادگی با پدرزن ۶۶ ساله اش درگیر و با چاقو ضرباتی به شکم و قلب وی وارد کرده و گریخته است.

سرهنگ آمویی با بیان اینکه فرد مجروح پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد، افزود: با به قتل رسیدن این فرد، ماموران کلانتری سعدی تحقیقات همه جانبه خود را برای دستگیری داماد فراری آغاز کرده و در مدت زمانی کوتاه توانستند مخفیگاه وی را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی او را دستگیر کردند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب قتل پدر همسرش به خاطر اختلافات خانوادگی اقرار کرد.

وی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده ای در این خصوص، از معرفی قاتل دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.
منبع: ایرنا

۱۴۰۱/۴/۵

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...