نسخه چاپی

دستگیری عامل شهادت مامور هنگ مرزی سراوان

عکس خبري -دستگيري عامل شهادت مامور هنگ مرزي سراوان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل شهادت سرگرد «رسول طالبی» از ماموران هنگ مرزی سراوان پس از ۵ سال فرار در خاش خبر داد.

به گزارش نما، سردار احمد طاهری اظهار داشت: در تاریخ سوم دی ماه سال ۹۶ در پی شهادت مظلومانه سرگرد «رسول طالبی» از مأموران جان برکف هنگ مرزی شهرستان سراوان طی درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح مواد مخدر که منجر به کشف مقادیری مواد افیونی و هلاکت دو نفر از اشرار مسلح شد، مراتب شناسایی و دستگیری دیگر متهمان متواری و عوامل اصلی دخیل در شهادت این مأمور جان برکف مرزبانی، به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در این راستا با تلاش شبانه‌روزی پلیس یکی از متهمان اصلی دخیل در شهادت سرگرد طالبی شناسایی و با توجه به متواری و مجهول‌المکان بودن او تلاش مأموران برای به دام انداختنش ادامه یافت.

وی ادامه داد: تیم رسیدگی کننده به این پرونده در جریان تحقیقات تخصصی خود به سرنخ‌هایی از زندگی مخفیانه متهم در شهرستان خاش دست یافتند و در نهایت با تلاش مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان خاش و پس از هشت ماه رصد اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت، مخفیگاه متهم در یکی از روستاهای آن شهرستان شناسایی و روز گذشته در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد. در بازرسی از مخفیگاه این شرور فراری یک قبضه سلاح کلاشینکف با چهار تیغه خشاب و ۲۵ فشنگ جنگی کشف شد.

سردار طاهری با اشاره اعتراف شرور دستگیر شده به شهادت این مأمور جان برکف مرزبانی استان و معرفی او به مراجع قضائی بر عزم جدی پلیس، در برخورد قاطع با اشرار، قاچاقچیان و اخلالگران امنیت عمومی تأکید کرد.
منبع: مهر

۱۴۰۱/۴/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...