نسخه چاپی

مسی در آستانه یك ركوردشكنی تاریخی

مسي در آستانه يك ركوردشكني تاريخي

لیونل مسی با قهرمانی در سوپرجام فرانسه چهل و یكمین جام قهرمانی دوران فوتبالی‌اش را بالای سر برد.

به گزارش نما ؛ پاری سن ژرمن با پیروزی قاطع برابر نانت قهرمان سوپر جام فرانسه شد. تیم پاریسی در این بازی با چهار گل به پیروزی دست پیدا کرد و لیونل مسی توانست گل نخست بازی را به ثمر رساند تا در کسب این عنوان قهرمانی نقش داشته باشد. مسی با قهرمانی در سوپر جام فرانسه چهل و یکمین جام دوران فوتبالی خود را به دست آورد.

   

این دومین جامی است که مسی با پیراهن پاری سن ژرمن به دست می‌آورد. او فصل قبل هم قهرمانی در لیگ فرانسه را با پیراهن تیم پاریسی به دست آورد. بیش‌تر جام‌های مسی با پیراهن بارسلونا به دست آمد. او نزدیک به دو دهه با پیراهن آبی اناری‌ها به میدان رفت و توانست همه افتخارات و عناوین ممکن را با پیراهن این تیم به دست آورد.

   

مسی یک فصل دیگر با پاری سن ژرمن قرارداد دارد. هواداران بارسلونا و کادر فنی این باشگاه امیدوار هستند که بار دیگر مسی را در تیم محبوب خود ببیند. ژاوی به صراحت ابراز امیدواری کرد که دوران مسی در بارسلونا به پایان نرسیده باشد و او به تیم برگردد و به نظر می‌رسد که خود مسی هم دوست داشته باشد که با پیراهن تیم محبوبش از میادین خداحافظی کند.   

با قهرمانی پاری‌سن‌ژرمن در سوپرجام فرانسه، لیونل مسی چهل‌ویکمین قهرمانی خود را کسب کرد تا تنها دو عنوان قهرمانی دیگر تا دنی آلوز، پرافتخارترین بازیکن تاریخ فوتبال فاصله داشته باشد.

   

 دنی آلوز ۴۳ قهرمانی
لیونل مسی ۴۱ قهرمانی
 آندرس اینیستا ۳۷ قهرمانی

منبع:خبرآنلاین

۱۴۰۱/۵/۱۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...