نسخه چاپی

هدف از شعار «انتخابات آزاد» حاكم‌كردن دیكتاتوری است

قائم مقام مركز سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: شعار انتخابات آزاد برای انتخابات ۹۲ برای اولین بار توسط سلطنت طلبان و فرزند شاه مخلوع داده شده است و پس از آن توسط برخی عناصر داخلی تكرار شده است.

محمدمهدی اسلامی قائم‌مقام مرکز سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس اظهارداشت: برای شناختن یک جریان سیاسی باید خاستگاه آن را بررسی کرد تا فهمید هدف آن کدام نقطه را نشانه گرفته است.

قائم‌مقام مرکز سیاسی حزب مؤتلفه تصریح‌کرد: شعار انتخابات آزاد برای انتخابات 92 برای اولین بار توسط سلطنت طلبان و فرزند شاه مخلوع داده شده است و پس از آن توسط برخی عناصر داخلی تکرار شده است.

وی با یادآوری آنکه رضاخان با شعار «جمهوری» در برابر مشروطه ایستاد و بدترین دیکتاتوری تاریخ ایران را به ارمغان آورد، گفت: امروز نیز باقیمانده آن تفکر که با کودتای انگلستان و نه بر اساس رای مردم حکومت پهلوی را در ایران آغاز کردند و با کودتای انگلیسی – آمریکایی در 28 مرداد در برابر خواست مردم ایستادند و سرانجام پس از کشتار فراوان مردم به خارج گریختند؛ حقه کهنه رضاخان را تکرار کرده‌اند و تلاش دارند با سر دادن شعار «انتخابات آزاد» زمینه فتنه‌انگیزی علیه حکومت مردمی را فراهم کنند و به جای دولت‌های متکی به آرای مردم، دولت‌های متکی به قدرت‌های بیگانه را بر سر کار آورند.

اسلامی یادآور شد: با شناخت این پیشینه و خاستگاه این شعار با قاطعیت می‌توان گفت شعار «انتخابات آزاد» یک فریب برای گرفتن آزادی از انتخاب مردم است و مقابله با مردمی‌ترین حکومت امروز دنیا است و تکرار کنندگان آن یا متحدان دشمنان ملت هستند و یا فاقد بصیرت لازم هستند.
ثبت: ۱۳۹۱/۱۰/۲۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: