نسخه چاپی

مذاكرات ایران و آژانس رو به جلو است

عکس خبري -مذاکرات ايران و آژانس رو به جلو است

وزیر امور خارجه كشورمان درباره ادعای شكست مذاكرات ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از سوی برخی از كشورها خصوصا آمریكا گفت: مذاكرات ایران و آژانس رو به جلو است و اگر كسی در این خصوص قصد اظهارنظر دارد بهتر است از جانب خود سخن بگوید نه به عنوان متولی و سخنگویی آژانس.

به گزارش نما به نقل از ایسنا، علی‌اکبر صالحی تصریح کرد: نمی‌دانم آمریکا چه دخالتی در امور آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دارد؟ ما در حال مذاکره و صحبت با آژانس هستیم، آمریکا که سخنگو و متولی آژانس نیست که بخواهد از سوی این نهاد بین‌المللی اظهارنظر کند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا اگر قصد دارد اظهارنظری کند بهتر است از جانب خود سخن بگوید نه از سوی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی.

وی تاکید کرد: بحث مذاکرات در مجموع مسائل حقوقی و پیچیده‌ای است که در حال پیشروی و رو به جلو است و باید با صبر و حوصله عمل کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از دولت، وزیر امور خارجه گفت: این جلسات اگر بنا به اظهار نظر برخی همچون آمریکا که مدعی شکست مذاکرات هستند شکست خورده بود ادامه پیدا نمی‌کرد در حالی که جلسات در حال برگزاری است و این خود نشان از حرکت رو به جلو مذاکرات دارد.

۱۳۹۱/۱۱/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...