نسخه چاپی

مشایی: حمله به احمدی نژاد با برنامه بود

رییس دبیرخانه جنبش غیرمتعهدها اظهار داشت: در واقع آنها صحنه حمله به رئیس جمهور را طراحی كرده بودند تا از آن استفاده كنند تا خبر حضور احمدی‌نژاد و استقبالی كه از وی شد را در مصر را تحت تاثیر و تحت الشعاع قرار دهد و ذهن‌ها را از این حادثه بزرگ منحرف كنند.

به گزارش نما به نقل از ایسنا، اسفندیار رحیم مشایی درجمع خبرنگاران، با بیان اینکه استکبار و دشمنان تلاش می‌کنند که دو قدرت بزرگ ایران و مصر کنار هم قرار نگیرند چرا که کنار هم قرار گرفتن این دو قدرت برای استکبار خطرناک است، گفت: آنها برای اینکه این اتفاق نیفتد برنامه‌ریزی می‌کنند.

وی در پاسخ به سوالی در مورد اتفاقی که در بیرون از مسجد راس الحسین در مصر صورت گرفت و تلاش یک فرد معارض سوری برای اهانت به رییس‌جمهور و اینکه چرا برخی از رسانه‌ها سعی کردند با انتشار چنین اخباری خبر حضور رییس‌جمهور در مصر را تحت الشعاع قرار دهند، گفت:‌ ما کاملا فیلم را بررسی کردیم آنها از قبل طراحی کرده بودند و دوربین آماده بود که یک صحنه ایجاد کند و بعد فیلم آن را بگیرند و پخش کنند.

مشایی ادامه داد: ما تصاویر را بررسی کردیم و دیدیم اصلا کفشی پرتاب نمی‌شود و دست آن فردی که در برخی از رسانه‌ها دائما پخش می‌شود فاصله‌اش با آقای احمدی‌نژاد یک متر بیشتر نیست و اگر کفشی پرتاب می‌شد با توجه به فاصله کمی که وجود داشت به آقای رییس‌جمهور می‌خورد و در واقع باید او را می‌زد.

وی ادامه داد: در واقع آنها این صحنه را طراحی کرده بودند تا از آن استفاده کنند تا خبر حضور احمدی‌نژاد و استقبالی که از وی شد را در مصر را تحت تاثیر و تحت الشعاع قرار دهد و ذهن‌ها را از این حادثه بزرگ منحرف کنند.

۱۳۹۱/۱۱/۲۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...