نسخه چاپی

بازی های هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا

هفته دوم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا درحالی فردا چهارشنبه پیگیری می‌شود كه پرسپولیس در اندیشه رسیدن به نخستین پیروزی آسیایی در دیدار خانگی با الشباب امارات است و سپاهان نیز در دیداری سخت به مصاف الاهلی عربستان می‌رود.

به گزارش نما به نقل از مهر، هفته دوم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا فردا چهارشنبه با برگزاری هشت بازی در گروه‌های چهارگانه دوم پیگیری می‌شود که طی آن پرسپولیس در ورزشگاه آزادی پذیرای الشباب امارات است و سپاهان اصفهان در ورزشگاه ملک عبدالله الفیصل شهر ریاض به مصاف الاهلی عربستان می‌رود.

پرسپولیس - الشباب امارات
پرسپولیس شروع نسبتا خوبی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا داشت و در حالی میهمان الهلال عربستان بود، مقابل این تیم به نتیجه تساوی یک بریک دست یافت. پرسپولیس در آن بازی خارج از خانه فرصت پیروزی و رسیدن به صدر جدول گروه D لیگ قهرمانان آسیا را داشت اما به تک امتیاز بازی رضایت داد و با حریف قدر عربستانی مساوی کرد.

دنیزلی که به خوبی اهمیت امتیازات بازی‌های خانگی در مسابقات مهمی چون لیگ قهرمانان آسیا را می‌داند با هدف رسیدن به یک پیروزی شیرین تیمش را به مصاف الشباب امارات خواهد فرستاد. او به ستاره‌های تیمش چون علی کریمی، محمد نوری و غلامرضا رضایی در بازی هفته گذشته مقابل نفت تهران استراحت داد تا با آمادگی بیشتر به دیدار الشباب بروند.

الشباب امارات حریف عصر چهارشنبه تیم پرسپولیس البته یکی از تیم‌های خوب امارات است که هم اکنون رتبه چهارم جدول رده بندی لیگ این کشور را در اختیار دارد. هدایت این تیم در فصل جاری برعهده "پائولو بونامیگو" برزیلی است که در ترکیب خود از وجود بازیکنان توانمندی چون "سلیم عبدالله"، "عادل عبدالله عباس"، "عیسی عبید"، "ولید عباس"، "محمد احمد" و ... بهره می‌برد. در این تیم بازیکنان خارجی همچون "عزیزبیک حیدروف" (ازبکستان)، "کارلوس ویلانوا" (شیلی) "مارسل آلمیدا" و "جوسیل فریرا داسیلوا" (برزیل) حضور دارند که حضور آنها توانایی سبزپوشان دبی را بیشتر می‌کند.

پرسپولیس امیدوار به توقف الهلال عربستان در مصاف با الغرافه است تا با کسب یک پیروزی خانگی مقابل الشباب امارات صدرنشین گروه D مسابقات لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا شود.

الاهلی عربستان - سپاهان ایران
چهارشنبه شب همچنین تیم سپاهان در ورزشگاه ملک عبدالله الفیصل ریاض میهمان الاهلی امارات است. سپاهان که فصل 2012 لیگ قهرمانان را با پیروزی خانگی مقابل النصر آغاز کرده است چهارشنبه شب به دیدار تیمی می‌رود که در آغاز این رقابت‌ها به تیم لخویای قطر باخته و با این شرایط تک تک امتیازات دیدار با زردپوشان اصفهانی برایش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

صدرنشین لیگ برتر ایران اگر در این بازی موفق به کسب امتیاز شده و حتی پیروز از زمین خارج شود، می‌تواند به صدرنشینی در گروه C رقابت‌ها امیدوار باشد، در غیر اینصورت رقیبی سرسخت چون الاهلی را به جمع مدعیان گروه اضافه خواهد کرد.

الاهلی در فصل جاری لیگ برتر عربستان در حد یک مدعی قهرمانی ظاهر شده و در پایان هفته بیست و دوم این رقابت‌ها با یک امتیاز کمتر نسبت به تیم الشباب رتبه دوم جدول رده بندی این رقابت‌ها را در اختیار دارد. این تیم خوب در ترکیب خود بازیکنانی چون "یاسر المسیلیم"، "کامل الموسی"، "کامل المر"، "معتز موسی"، "تیسیر الجاسم" و "محمد مسعد المولد الحربی" را دارد که از بهترین‌های فوتبال عربستان هستند.

بهره گیری از مربی خوبی چون "کارل یارولیم" از جمهوری چک و بازیکنان خارجی همچون "ویکتور سیموئز" (برزیل)، "مارسلو کاماچو" (برزیل)، "فابیان پالومینهو" (کلمبیا) و "عماد علی الحوسنی" (عمان) قدرت تیم الاهلی را دوچندان کرده است.

- برنامه دیدارهای روز دوم از هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا به شرح زیر است:

گروه C:
* النصر امارات - لخویای قطر، ساعت 20:30، ورزشگاه آل مکتوم دبی
* الاهلی عربستان - سپاهان ایران، ساعت 22، ورزشگاه ملک عبدالله الفیصل ریاض
جدول رده بندی:
1- سپاهان ایران 3 امتیاز - تفاضل گل 1+، 2- لخویا قطر 3 امتیاز - تفاضل گل 1+، 3- الاهلی عربستان بدون امتیاز - تفاضل گل 1-، 4- النصر امارات بدون امتیاز - تفاضل گل 1-

گروه D:
* پرسپولیس - الشباب امارات، ساعت 17، ورزشگاه آزادی تهران
* الغرافه قطر - الهلال عربستان، ساعت 20، ورزشگاه ثانی بن جاسم الغرافه

جدول رده بندی:

1- پرسپولیس ایران یک امتیاز، 2- الهلال عربستان یک امتیاز، 3- الغرافه قطر یک امتیاز، 4- الشباب امارات یک امتیاز

گروه G:
* سنترال کواست مارینرز استرالیا - ناگویاگرامپوس ژاپن، ساعت 13، ورزشگاه سنترال کواست گوسفورد
* سئونگنام ایلهواچونمای کره جنوبی - تیانجین تدای چین، ساعت 14:30، ورزشگاه سئونگنام
جدول رده بندی:
1- ناگویا گرامپوس ژاپن یک امتیاز، 2- سئونگنام ایلهواچونما کره جنوبی یک امتیاز، 3- سنترال کوئست مارینرز یک امتیاز، 4- تیانجین تدای چین یک امتیاز

گروه H:
* کاشیواریسول ژاپن - جئونبوک موتورز کره جنوبی، ساعت 14:30، ورزشگاه هیتاچی کاشیوا
* گوانگجو اورگرانده چین - بوریرام تایلند، ساعت 16:30، ورزشگاه گوانگجو تیانه
جدول رده بندی:
1- گوانگجو اورگرانده چین 3 امتیاز - تفاضل گل 4+، 2- بوریرام تایلند 3 امتیاز - تفاضل گل 1+، 3- کاشیوا ریسول ژاپن بدون امتیاز - تفاضل گل 1-، 4- جئونبوک موتورز کره جنوبی بدون امتیاز - تفاضل گل 4-

۱۳۹۱/۱/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...