نسخه چاپی

واژگونی اتوبوس تهران- ایروان

تبریز- مسوول روابط عمومی مركز فوریت های پزشكی آذربایجان شرقی اعلام كرد: واژگونی اتوبوس تهران- ایروان در محور جلفا- مرند، 23 مجروح و كشته برجا گذاشت.

حبیب حسینقلی زاده شامگاه سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهاركرد: این اتوبوس امروز در جاده جلفا- مرند روبروی شهرك صنعتی مرند واژگون شد و در اثر آن دو نفر از مسافران كشته و 21 نفر دیگر نیز مجروح شدند.

وی افزود: پس از اعلام این سانحه به مركز فوریت های پزشكی، گروه های اورژانس منطقه یك و دو مرند، كشكسرای، عریان تپه، یامچی و همچنین آمبولانس هلال احمر و بیمارستان مرند در محل حاضر و مصدومین سانحه را به بیمارستان مرند انتقاد دادند.

به گفته وی، وضعیت عمومی مجروحین این حادثه رانندگی نسبتا خوب اعلام شده است.

مسوول روابط عمومی مركز فوریت های پزشكی آذربایجان شرقی اضافه كرد: همچنین امروز بر اثر واژگونی یك دستگاه خودرو سواری پراید در بزرگراه پیامبر اعظم (ص) دو نفر كشته و چهار تن دیگر نیز مجروح شدند كه مصدومین این حادثه به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز منتقل شدند.

وی گفت: آمارها نشان می دهد، تعداد قابل توجهی از تصادفات رانندگی برون شهری در نزدیكی شهرها اتفاق می افتد كه خواب آلودگی و خستگی رانندگان علت اصلی آنهاست.

وی از رانندگان خواست برای رسیدن به مقصد عجله نكرده و در صورت خستگی در اولین پاركینگ جاده ای استراحت كنند.

حسینقلی زاده همچینن از مردم خواست از جابجایی مصدومانی كه دچار مشكلات گردنی و نخاعی هستند، جدا خودداری كرده و فقط در صورت امكان با پتو نسبت به گرم نگه داشتن بیماران اقدام كنند.

۱۳۹۱/۱/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...