نسخه چاپی

تازه فيلم "جدايي نادر از سيمين" را ديدم

رضا پهلوی:هزینه مبارزه‌ام را از مامان می‌گیرم!

عکس خبري -رضا پهلوي:هزينه مبارزه‌ام را از مامان مي‌گيرم!

رضا پهلوی گفت: این شغل درآمدی ندارد.من خوشبختانه با كمك خانواده ام تا به حال توانسته ام زندگی ام را بگذرانم. برای اینكه بتوانم تمام وقتم را برای زندگی سیاسی اختصاص بدهم.

رادیو فردا در مصاحبه ای با رضاپهلوی، ولیعهد ناکام محمدرضا پهلوی از قول وی نوشت:


*از زمانی که پدرم فوت شد، شغل من مبارزه سیاسی بوده است.

*این شغل درآمدی ندارد.من خوشبختانه با کمک خانواده ام تا به حال توانسته ام زندگی ام را بگذرانم. برای اینکه بتوانم تمام وقتم را برای زندگی سیاسی اختصاص بدهم.


* بیشتر هزینه ها را با کمک هم میهنانی که از نظر هزینه ای در این مسیر کمک می کنند و خانواده خودم به خصوص مادر خودم که تا به حال من را کمک کرده اند تا بتوانم تمام وقت به این کار بپردازم.


* منزلی که با خانواده در آن زندگی می کنیم در آمریکا و در ایالت مریلند است.


* فیلم "جدایی نادر از سیمین" را دیدم و به نظرم کار جالبی بود. چیزی که برای من جالب بود این بود که این فیلم چقدر توانست جهانیان و به خصوص غربی ها را تحت تاثیر خود قرار دهد. البته برای ما ایرانی ها زیاد تازگی ندارد با وضعیتی و آگاهی که کشورمان در این سالها داشته است. معهذا اینکه بتوانند وضعیت واقعی ایران را از لابلای صحنه های این فیلم ببینند و بشنوند، طبعا بسیاری از تصاویری که در اذهان عمومی نسبت به کشورمان وجود دارد با دیدن چنین فیلمی جا به جا می شود. به خصوص در میان طبقه روشنفکر کشورهای غربی.

منبع:باشگاه خبرنگاران

۱۳۹۱/۱/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...