نسخه چاپی

اوج سرسپردگی اوباما به صهیونیستها

رئیس رژیم صهیونیستی در دیدار با "باراك اوباما" در تلاش برای منحرف كردن افكارعمومی از زرادخانه مخوف سلاحهای هسته ای این رژیم، بار دیگر مدعی خطرناك بودن دستیابی ایران به فناوری هسته ای صلح آمیز شد.

به گزارش نما مهر به نقل از اشپیگل نوشت: برنامه هسته ای ایران محور اصلی گفتگوهای "باراک اوباما" با مقامات رژیم صهیونیستی بود. در نخستین سفر رئیس جمهوری آمریکا به سرزمین های اشغالی، "شیمون پرز" رئیس رژیم صهیونیستی مدعی شد دستیابی ایران به فناوری هسته ای "خطری بزرگ" برای منطقه است. وی این سخنان را در دیدار با اوباما در تل آویو ایراد کرد. پرز ضمن دادن هشدار در مورد پیامدهای ادامه برنامه هسته ای صلح آمیز ایران خواستار توقف آن شد.

پرز همچنین مدعی شد رژیم صهیونیستی همچنان پایبند به شعار دو دولت برای دو ملت است و از آغاز مذاکرات متوقف شده سازش خاورمیانه استقبال می کند. این ادعا در حالی مطرح می شود که ادامه شهرک سازی صهیونیستها در مناطق فلسطینی سبب توقف این مذاکرات شده است.

اوباما نیز در این دیدار با تاکید بر ادامه روابط دوستانه واشنگتن-تل آویو تاکید کرد رژیم صهیونیستی نمی تواند همپیمانی بهتر از آمریکا بیابد. رئیس جمهوری آمریکا با بیان اینکه دوستی این کشور با رژیم صهیونیستی ابدی است، سرسپردگی خود به این رژیم را به نمایش گذاشت.

۱۳۹۲/۱/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...